Епіляція лазером влітку: особливості та нюанси процедури

До сих пір думаєте, що лазерну епіляцію не можна робити влітку через ризик опіків та пігментних плям?

Це переконання розвіє наша стаття: розповідаємо про відмінності лазерних установок різних поколінь та про сучасне обладнання, яке дозволяє проходити курс епіляції в будь-який час року.

Не можна засмагати перед лазерною епіляцією: міф чи реальність?

Епіляція лазером влітку: особливості та нюанси процедури фото

Для ефективності процедури на попередніх поколіннях лазерів збільшували потужність променя та швидкість імпульсів. При таких параметрах лазер діяв не тільки на цибулину волосини, але й інтенсивно прогрівав шкіру навколо.

На засмаглій шкірі підвищену кількість меланіну – того самого, який зафарбовує волосся, і на який впливає лазер. Саме тому після процедури лазерної епіляції був ризик отримати пігментні плями і навіть мікро-опіки.

Друга причина заборон – для деяких лазерних установок важливий контраст шкіри і кольору волосся. Чим більша різниця в кольорі шкіри і волосся, тим ефективніший вплив, тим сильніше за одну процедуру руйнується волосся і потрібна менша кількість процедур на курс. Якщо шкіра засмагла – контрастність менша і ефективність методу епіляції знижувалася.

Заборона на сонячні ванни після епіляції – в минулому

Для роботи старих лазерних апаратів, а також фотоепіляторів почервоніння шкіри після епіляції на кілька днів були нормою. Ділянки шкіри перед епіляцією потребували знеболювання, а майстри епіляції радили після процедур не з’являтися на сонечку 14 днів. Причина – навіть слабкий рівень ультрафіолету викликає роздратування, а шкіра після процедури ніжна.

При активній засмазі з’являлися пігментні плями і навіть виникав ризик отримати невеликі опіки. Звідси – сувора заборона на засмагання після процедури.

І до цих пір в салонах краси існують типи лазерів, які не забезпечують безболісність і вимагають місцеву анестезію. Наприклад, проводячи процедури видалення волосся на діодному лазері, косметологи пропонують чутливі зони знеболювати анестезуючу кремом, ін’єкціями або таблетками.

Але є сучасні лазери, які спроектовані так, що енергія променя потрапляє безпосередньо в ціль – впливає виключно на меланін волосся. Крім того, вбудовані охолоджуючі установки не дозволяють нагріватися шкірі навколо волосся і таким чином роблять процедуру видалення небажаного волосся безболісною, виключають подразнення.

Чому на лазері Motus AX робити лазерну епіляцію влітку безпечно?

Епіляція лазером влітку: особливості та нюанси процедури фото

Олександритовий лазер Motus AX від компанії DEKA – з нового покоління лазерів. Процедури з його допомогою проходять безболісно та безпечно для організму. Довжина хвилі променя Motus AX – 755 нм і він проникає безпосередньо в волосяний фолікул.

Насадка з охолоджуючим сапфіровим наконечником, яка охолоджується до 15 градусів, дає можливість обробляти одну ділянку близько 8 раз, при цьому не прогрівати шкіру та виключити неприємні відчуття. Завдяки цьому ми можемо працювати на високих параметрах, так як імпульс розділяється на підімпульси по 5 Гц, це дозволяє нам прибирати будь-які волосся без ушкоджень цілісності шкіри.

Важлива також швидкість рухів в момент епіляції. Запатентована технологія Moveo – це робота на високих швидкостях. Видалення волосся на ділянці розміром 10х10 см відбувається всього за 15-25 секунд.

Шкіра не прогрівається, термічного шоку немає, тому і сонячні промені в цьому випадку не страшні.

Але щоб заспокоїти шкіру, майстри все ж дають рекомендації, яких варто дотримуватися після епіляції олександритовим лазером Motus AX:

  • утриматися від термічних процедур протягом 3 днів – не відвідувати сауну, лазню, не брати гарячі ванни і не засмагати;
  • не використовувати спиртовмісні розчини на цій ділянці шкіри;
  • зволожувати і живити шкіру на оброблених ділянках з 3-го дня після епіляції.

Така турбота про шкіру робить її ніжною, а ви впевнено носите відкритий одяг.

Професіоналізм майстра епіляції, як і вибір апарату важливий

Епіляція лазером влітку: особливості та нюанси процедури фото

Безпека і ефективність сучасної лазерної епіляції залежить не тільки від обладнання для епіляції, а й від професіоналізму майстра.

Перед процедурою епіляції майстер:

  • консультує;
  • збирає анамнез (дані про перенесені захворювання та особливості організму);
  • оглядає волосся, визначає фототип шкіри.

На підставі всіх отриманих даних вибирається протокол впливу – набір характеристик лазерної установки, які дають максимальний ефект з мінімальними витратами часу.

Щоб правильно аналізувати інформацію і підбирати протоколи, майстри Лазервіль з медичною освітою навчалися працювати на спеціальному курсі – від розробника апаратури DEKA.

Це важливо, адже від того, наскільки правильно вибрав майстер характеристики лазерної установки, залежить ефективність процедури, кількість процедур на курс процедур лазерної епіляції і в кінцевому результаті – репутація мережі салонів.

Тому ми відповідально ​​ставимося до роботи наших майстрів, проводимо майстер-класи, підтримуємо приємну обстановку як для вас – відвідувачів центру, так і для колективу.

Недоліки лазерної епіляції

Крім позитивних результатів і приємних емоцій є і недоліки:

  • Лазерна епіляція – це в першу чергу витрата вашого часу в красу. Потрібно від 6 до 10 сеансів, залежно від типу шкіри, кольору волосся і стану гормональної системи. Але з Motus AX процедури тривають не години, а хвилини. Наприклад, на обробку поверхні ноги знадобиться не більше 20 хвилин.
  • Другий недолік – в проміжках між процедурами не можна відвідувати сеанси інших видів депіляції, такими як шугарінг або ваксинг. В цьому випадку радимо користуватися кремом для депіляції або станком.
  • Фахівці лазерної епіляції не рекомендують проходити курс процедур в період вагітності і лактації. Навіть якщо ви почали курс, процедури варто відкласти в зв’язку зі змінами в гормональному фоні.

Але ці недоліки ніщо в порівнянні з тим, що після курсу ви насолоджуєтеся шовковистою шкірою, перестаєте думати про постійні записи і походи на виснажливі депіляції. А ще в будь-який час року носити одяг, не той, який приховує небажане волосся, а той, який до вподоби.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню