Скільки процедур лазерної епіляції потрібно пройти за повний курс?

Одне з перших питань, які задаєте ви, шановні клієнти – «Скільки процедур лазерної епіляції потрібно, щоб позбутися волосся?»

Відповідь однозначною бути не може, адже ви індивідуальність і ваше тіло унікальне. Відповідно, інтенсивність росту волосся та реакції на косметологічні процедури різняться. Отже, критерії, які впливають на тривалість курсу епіляції.

Обладнання

Фото Сколько процедур лазерной эпиляции нужно на курс

Лазерна установка – один із головних показників ефективності видалення небажаного волосся. Найкращим чином зарекомендували себе пристрої нового покоління з діодом та олександритом.

Лазерна епіляція на Motus AX: скільки процедур достатньо для успішного позбавлення волосся?

У мережі салонів Лазервіль ми використовуємо олександритові пристрої. Вони відрізняються від установок попередніх поколінь тим, що діють ефективно та водночас безболісно.

Виходить це завдяки, по-перше, поступовому прогріванню меланіну в корені волосся. А по-друге, вбудованій охолоджувальній системі з сапфіровим наконечником, яка запобігає впливу високої температури на навколишні тканини.

Кількість сеансів завдяки ефективності установки скорочується і становить на 2-3-5 процедур менше, ніж, наприклад, при епіляції діодним лазером.

Професійність майстра

Другий важливий фактор, який визначає кількість сеансів – майстерність та досвід спеціаліста салону епіляції. Спеціальне навчання роботі на установках допомагає обирати параметри, що оптимально відповідають саме вашому поєднанню «тип шкіри – колір волосся». Таким чином, процедур потрібно менше.

Також досвідчений майстер розуміє процес регенерації, бачить саме вашу ситуацію та правильно встановлює проміжки між процедурами протягом курсу.

Лазерна епіляція – кількість процедур та вік пов’язані

Фото лазерная эпиляция сколько нужно процедур

Найвища активність гормональної системи у 18-35 років. У цей час виділяється максимум статевих гормонів, які впливають на ріст волосся.

Саме тому молодим людям потрібна більша кількість процедур на курс, ніж клієнтам більш старшого віку. У віці після 50-60 кількість гормонів, що виділяються, знижується — клієнти в такому віці можуть отримати гладку шкіру за 3-4 сеанси.

У той же час, у жінок після 55, коли настає клімакс (і естрадіол більше не виробляється), волосся з’являється на обличчі. У цьому випадку видалення на обличчі триває довше і процедур може знадобитися і 10, і 15.

Тут також відзначимо, що на сиве волосся лазер не діє, тому що в ньому немає меланіну (фарбує природний пігмент). Підвищити його кількість у деяких випадках можна за допомогою меланіну в таблетках. Але засіб у високих дозах токсичний. Тому, чи є сенс насичувати шкідливою речовиною організм, щоб позбавитися сивого волосся – питання вирішує кожен для себе.

На кількість пігменту також впливає харчування — вміст меланіну збільшується за рахунок продуктів, багатих на вітаміни групи В і фолієвої кислоти.

Кількість фолікулів на тілі

Жіночий чи чоловічий організм, рясність фолікул під шкірою – ще два показники, які впливають на кількість процедур курсу. Чим більше “сплячих” волосяних цибулин, тим більша їх кількість прокидається у процесі епіляції. І тим більше процедур лазерного видалення буде потрібно. У чоловіків їх зазвичай більше. У жінок – залежить від генетичної складової.

Зона обробки

Фото Лазерная эпиляция - количество процедур на курс

Скільки потрібно лазерних епіляцій на зону бікіні? А на пахви та гомілки? Це питання, які також часто чуємо від клієнтів.

Справді, від того, яка ділянка тіла обробляється, кількість процедур також змінюється. Знову ж таки, ця залежність виникає від кількості фолікул.

Так, у зоні бікіні, їх закладено найбільше. Значить і проростатиме їх більше і кількість походів до майстра епіляції збільшується.

І друга залежність зони – через глибину знаходження кореня. Фолікули найглибше залягають у зоні бікіні, найбільш близькі до поверхні шкіри – цибулини на обличчі.

Гормональний фон

Крім вікових змін, які впливають на гормональний фон, є ще причини, які цей фон змінюють. У жінок – це періоди вагітності та лактації. До та після народження дитини відбуваються гормональні сплески, які автоматично відбиваються і на зростанні волосся. Після закінчення лактації кількість гормонів приходить до попередніх показників.

Текстура волосся та тип шкіри

Поєднання відтінку волосся з фототипом шкіри найбільш важливе для видалення волосся на діодному лазері. Чим світліша шкіра, а волосся темніше, тим легше волосся піддається видаленню, і тим менше потрібно процедур.

Щодо видалення на олександритовому лазері, який ми використовуємо в роботі – прямої залежності немає. На обладнанні запрограмовані сотні протоколів (індивідуальних налаштувань), які обирає майстер, оглянувши ваше тіло та волосся. Налаштування передбачають використання лазера для всіх відтінків шкіри (навіть афроамериканського).

Кількість сплячих фолікулів

Фото Сколько нужно процедур лазерной эпиляции для полного удаления волос

Оскільки лазерний промінь впливає виключно на волосся в активній фазі росту (анаген), варто згадати про відсоток волосся, “яке відпочиває” (знаходиться в стадії катагену). Чим більше волосся в катагені, тим менше його видаляється на процедурі лазерної епіляції.

В нормі вважається, що 85-90% волосся повинно бути в стадії зростання, але ж стан організму і кількість поживних речовин для волосся у кожного різний. Тому тривалість циклів відрізняється.

Крім того, на різних частинах тіла тривалість циклу (переходи з однієї стадії до іншої) відрізняється. Наприклад, цикл волосся на бровах становить 4 місяці, на голові – 3-4 роки.

З огляду на ваші особисті показники, через 3-4 процедури курсу майстер змінює проміжки сеансів. Це робиться для найефективнішого видалення.

Висновки

Підбиваючи підсумки, ще раз відповімо на запитання “Скільки потрібно процедур лазерної епіляції для повного видалення волосся”.

Є середні показники кількості процедур – це 8-10. Але в кожному випадку майстер епіляції встановлює кількість сеансів, оцінюючи показники:

  1. стать та вік;
  2. тип волосся та шкіри;
  3. кількість фолікулів на тілі;
  4. ділянку тіла, на якій ви робите епіляцію.

Обирайте правильний салон із сучасним обладнанням і ваша шкіра буде шовковистою.

Автор статьи - специалист по лазерной эпиляции Уманец Ольга Викторовна

Автор статті

Спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Інші статті про епіляцію

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Menu