Яка лазерна епіляція краща?

Яка лазерна епіляція краща? фото

Лазерна епіляція займає перше місце по ефективності процедури та тривалості результату. Цей спосіб видалення волосся з’явився давно і багато часу поліпшувався.

Спочатку видалення волосся проводилося на рубіновому лазері, потім з’явилися неодимовий, діодний і олександритовий.

Методи видалення волосся відрізняються типом лазерного променя і довжиною залягання – від цього і залежить результат. Зазначені методи видалення волосся – імпульсні, у них є недоліки: болісні відчуття, не виключена поява опіків та пігментації, обмеження в засмаганні та не досягнення бажаного результату, якщо говорити про рубіновий лазер.

Найефективніша лазерна епіляція серед перерахованих – олександритова. Її вже давно використовують в косметології, тому що система доводить гарантований результат.

Яка епіляція найкраща, важливо розібратися до початку проходження курсу. Устаткування для процедури повинно бути сучасним та сертифікованим. Ці критерії забезпечують безпеку і результат курсу.

Обираючи апарат для видалення волосся, цікавтеся інформацією на форумах, на сайтах салонів, в соц мережах. Знайомтеся з інформацією, якою діляться клієнти, що проходили епіляцію на лазері. Читайте відгуки про обладнання. Думка людей, які вже мають досвід у процедурі допоможе зробити правильний вибір.

Яка лазерна епіляція краща? фото

З 2016 вибір більшості клієнтів зупинився на італійському обладнанні компанії DEKA – MOTUS AX.

З появою цього апарату стався прорив в лазерній епіляції. Нова технологія «MOVEO» запатентована в апараті MOTUS AX – це олександритовий лазер. Його особливість полягає у вбудованій сапфіровій насадці, яка охолоджує тіло до 15 градусів, тому процедура абсолютно безболісна.

Метод безпечний, так як лазерна енергія накопичується у волосяній цибулині в динаміці, поетапно, не впливаючи на шкіру. Епіляцію безпечно проводити навіть на засмаглій і смуглій шкірі. В процесі шкіра не нагрівається, тому опіки втключені. Процедура проводиться в постійному русі, тому займає мало часу в порівнянні з іншими видами епіляції.

Відповідаючи на питання – “яка лазерна епіляція найефективніша?”, можемо з упевненістю сказати, що це олександритова епіляція за технологією moveo на італійському апараті MOTUS AX.

Переваги лазерної динамічної епіляції:

  1. Повне видалення волосся назавжди, за умови проходження всього курсу.
  2. Видалення волосся на всіх фото типах шкіри і кольору волосся (чорні, русяве, руді, світлі).
  3. Проведення процедури на всіх зонах тіла і обличчя, як жінкам, так і чоловікам.
  4. Епіляція проводиться без болю і безпечно.
  5. Не потрібно чекати поки відросте волосся, щоб видалити його, так як епіляція проводиться по виголеній шкірі.
  6. Лазерна епіляція усуває проблему вростання волосся, яка виникає при інших методах епіляції.

Яка лазерна епіляція краща? фото

Краща лазерна епіляція – олександритова, за технологією Moveo. Технологія пройшла суворі клінічні дослідження в провідних європейських країнах. Оцінкою став доказ безпеки і високої ефективності даної косметичної технології. Аналогів цьому методу немає.

З питанням “Яка епіляція найкраща?” визначилися, тепер поговоримо по іншому актуальному питанню наших клієнтів – “Наскільки вистачає лазерної епіляції?”

Після того, як ви пройшли курс лазерної епіляції, волосся видаляється назавжди і не відновлюється. Хоча є невеликий відсоток нових волосків, які після курсу з’являються через півроку, рік, три чи п’ять років. Щоб шкіра залишалася гладенькою, майстри епіляції радять проводити профілактичну процедуру один раз на рік.

Повний курс видалення волосся складає 6-8 процедур з інтервалом спочатку в один місяць, потім 1 місяць і 1 тиждень, і т.д. Ріст волосся поступово сповільнюється, вони стають тонкими та їх кількість зменшується.

Наскільки вистачає лазерної епіляції, залежить від особливостей вашого організму, але є кілька загальних рис:

  1. чоловікам потрібно менше процедур, ніж жінкам;
  2. людям з підвищеним гормональним фоном процедур потрібно більше;
  3. колір волосся особливо значення не має в тривалості результату, але має значення в курсовому. Власникам світлого і рудого волосся, знадобиться трохи більша кількість процедур.

Та головне – що розробники лазерної установки DEKA зробили процес епіляції безболісним, менш агресивним до шкірних покривів і при цьому ви отримуєте гарантований результат.

Олександритовий лазер видаляє тонке і світле волосся, а процедури ви можете проходити цілий рік, не обмежуючись холодними порами року, як раніше.

Найкращого результату у видаленні волосся ви досягнете з установкою MOTUS AX. Чекаємо вас у мережі салонів!

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Інші статті про епіляцію

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Menu