Лазерна епіляція всього тіла

Лазерна епіляція всього тіла фотоНаші клієнти, говорячи про епіляцію всього тіла, часто мають на увазі видалення небажаного волосся тільки під пахвами, на ногах і в області бікіні. Тому на питання «Скільки коштує лазерна коепіляція всього тіла» ми можемо відповісти тільки після додаткових уточнень про зони, де потрібно прибрати волосся.

Розглянемо докладніше особливості обробки зон, які користуються найбільшою популярністю. Це бікіні, ноги та ділянки під пахвами.

Лазерна епіляція бікіні

Делікатне місце, яке потребує особливої ​​уваги через високу чутливість і, звичайно ж, дбайливого ставлення при будь-яких косметичних процедурах.

Але з олександритовим лазером вам нема про що турбуватися. Ви не відчуваєте болю навіть на цьій надчутливій ділянці. Наконечник, який охолоджується до 15 градусів забезпечує комфорт і розслаблення під час процедури.

Крім того, що це не боляче, процес швидкий, завдяки технології MOVEO, яка використовується у лазерній установці. Наприклад, процес видалення в зоні глибокого бікіні становить всього 7 хвилин, класичного бікіні – 5 хвилин. І це за умови обробки однієї ділянки кілька разів, щоб захопити всі “цибулини” в стані активного росту.

Лазерна епіляція ніг

Лазерна епіляція всього тіла фото Залежно від розміру ділянки, яка обробляється на ногах, процедура на лазері MOTUS AX триває від 2 до 14 хвилин.

Наприклад, щоб «пройтися» по волосинах сідниць – потрібно всього 5 хвилин, процедура видалення волосся на гомілках займає 15 хвилин, на стегнах – 20 хвилин.

Лазерна епіляція під пахвами

На видалення волосся в цій зоні до нас приходять як жінки, так і чоловіки.

Прибираючи волосся під пахвами, ви не тільки робите естетичну процедуру. За гладкою шкірою легше доглядати, особливо в літній період, коли найбільше потовиділення.

Після комплексу процедур ви перестаєте думати про постійне гоління, яке подразнює шкіру, не бачите врослих волосків. У вас шовковиста шкіра. І в будь-який день ви одягаєте відкритий одяг, не думаючи про те, що потрібно «привести себе в порядок».

Лазерна епіляція всього тіла для чоловіків

Лазерна епіляція всього тіла фото Приємно, що нашому салону довіряють багато представників сильної половини людства. Ми з задоволенням робимо ваш догляд за тілом легшим, даруємо гладкість шкірі на ділянках, де волосся приносять дискомфорт.

Найбільш затребувані запити чоловіків, які до нас звертаються, це:

 • лазерна епіляція шиї;
 • лазерна епіляція контура бороди;
 • лазерна епіляція під пахвами;
 • лазерна епіляція живота і грудей;
 • лазерна епіляція бікіні;
 • лазерна епіляція спини.

Ціна на лазерну епіляцію всього тіла

Все тілоЛазерна епіляція, ціна
(динамічна MOVEO)
Ціна зі знижкою 50% на одну зону
Лазерна епіляція всього тіла для жінок9500грн8350грн
Лазерна епіляція важливих зон для жінок5100грн3950грн
Лазерна епіляція всього тіла для жінок включає - Лице (над верхньою губою, підборіддя, віскі і щоки, контур брів, лоб, міжбрів'я), Шия, Пахвові області, Руки повністю (плечі, лікті, руки до ліктів , пальці рук), Ареоли, Біла лінія живота, Глибоке бікіні (по лінії білизни, статеві губи, міжсіднична складка), Сідниці, Поясниця, Ноги повністю (гомілки і коліна, стопи і пальці, внутрішня частина стегон, стегна)

Лазерна епіляція важливих зон для жінок включає - Пахвові області, руки до ліктів, глибоке бікіні, ноги повністю
Все тілоЛазерна епіляція, ціна
(динамічна MOVEO)
Ціна зі знижкою 50% на одну зону
Лазерна епіляція всього тіла для чоловіків14400грн13050грн
Лазерная епіляція важливих зон для чоловіків5200грн4325грн
Лазерна епіляція всього тіла для чоловіків включає - Лице (борода, віскі, щоки, бакенбарди, міжбрів'я, ніс, контур брів, чола), Шия, Пахвові області, Руки повністю (плечі, лікті, руки до ліктів , пальці рук), Спина, Груди, Живота, Сідниці, Глибоке бікіні (по лінії білизни, лобок, міжсіднична складка, статевий член, мошонка), Ноги повністю (стегна, гомілки і коліна, стоп і пальців)

Лазерна епіляція важливих зон для чоловіків включає - Борода і Шия, пахвові області, спина, глибоке бікіні

Вартість лазерного видалення волосся, як і ефективність процедури в першу чергу залежить від обладнання. Установка MOTUS AX від італійської компанії DEKA гарантовано позбавляє волосся на тривалий час. Процедура безпечна та безболісна. Якість апаратури підтверджується всіма необхідними сертифікатами. Ви можете ознайомитися з ними у будь-якому з кабінетів мережі LaserVille.

Щоб забезпечити високий рівень роботи лазерної установки, ми постійно проводимо її техобслуговування - фахівці DEKA замінюють лампи, лінзи та при необхідності інші елементи. Графік замін є у всіх салонах. Це ще один з показників, який пояснює, чому ціна на лазерне видалення волосся не може бути низькою.

І ще одна складова ціни - кваліфікований персонал. Наші майстри - з медичною освітою. Вони пройшли профільне навчання для того, щоб коректно працювати на апараті DEKA. Вони точно знають, як обирати параметри, максимально ефективні для поєднання фототип шкіри-колір волосся. Правильні налаштування допомагають провести курс за мінімальну кількість процедур.

Записуйтеся на лазерну епіляцію всього тіла онлайн

Отримайте знижку!

Детальніше про Акції

  Як проводиться лазерна епіляція всього тіла?

  Лазерна епіляція всього тіла фото Коли ви приходите до Центру LaserVille, перш за все, майстер епіляції надає консультацію. Це важливий етап, бо на ній майстер епіляції розповідає про технологію, оглядає зону де буде проводитись процедура, визначає фототип шкіри та колір волосся. Це потрібно, щоб налаштувати ваші індивідуальні параметри.

  Майстер ставить питання про стан здоров’я, так як є ряд протипоказів до проведення епіляції. Ви одягаєте захисні окуляри, майстер запрошує вас на кушетку, покриту одноразовим простирадлом. На зону епіляції наноситься гель для легкого ковзання наконечника лазера.

  Ви розслаблені, адже процедура повністю безболісна. Єдине ваше відчуття в момент проведення лазерної епіляції на установці Motus AX – легкий холодок.

  Яке обладнання використовується в салонах LaserVille?

  Лазерна епіляція всього тіла фотоЛазерна епіляція проводиться на апараті MOTUS AX. Це установка, яка “зібрала” всі кращі властивості пристроїв попередніх поколінь. Епілятор має сапфіровий наконечник, який охолоджується до 15 градусів. Завдяки цій технології шкіра не прогрівається і не пошкоджується, отже – ви не відчуваєте ніякого дискомфорту.

  Епіляція проводиться тільки в русі: енергія лазера проникає в волосяний фолікул, поступово нагріває його та руйнує. Таким чином волосина більше не росте. Це дуже швидка епіляція – обробка зони розміром 10х10 см займає від 10 до 25 секунд.

  Щоб апарат давав максимальний результат на всіх видах шкіри та волосся, ми постійно обслуговуємо його. Майстер від компаніі-виробника своєчасно відвідує наш салон в Києві, для заміни ламп і лінз, термін служби яких добігає кінця. Тому ми гарантуємо ефективність роботи апарату.

  Епіляція в Києві на олександритовому динамічному лазері Motus AX виконується без болю, без ризику, дуже швидко та з гарантованим результатом.

  Підготовка до проведення лазерної динамічної епіляції всього тіла

  Щоб забезпечити ефективність процедури на 100%, підготуйтеся до видалення волосся на апараті MOTUS AX.

  Для цього потрібно:

  1. поголити волосся на потрібній зоні за день або в день процедури;
  2. не наносити креми, масла, лосьйони і спиртові засоби на обличчя за 24 години до процедури;
  3. уникати активної засмаги 3 дні до проведення лазерної епіляції.

  Скільки сеансів лазерної епіляції потрібно зробити на всьому тілі?

  Для повного видалення волосся потрібно пройти курс. Це 6-10 сеансів епіляції. Кількість процедур індивідуальна і визначається схильністю до росту волосся (генетика, гормональний фон).

  Інтервал між процедурами спочатку 1 місяць, далі інтервал збільшується на 1 тиждень і становить 5 тижнів, 6 тижнів і т.д.

  Через кілька місяців можуть виростати поодинокі волосини, які під час епіляції перебували у фазі сну. Щоб підтримувати шкіру гладенькою й надалі, записуйтеся на процедуру 1 раз на рік.

  Результати епіляції всього тіла за технологією MOVEO

  Дивитися фото
  До і Після процедури

  Відвідавши LaserVille, ви дізнаєтеся, що існують лазерні установки, які дарують одночасно комфорт та ефективність.

  Запатентована технологія MOVEO (епіляція в русі) на олександритовому лазері – це процедури на швидкості.

  Вбудована система охолодження і динамічні рухи не дають шкірі травмуватися, адже промінь діє тільки на фолікул.

  Дізнайтеся, як це мати гладку шкіру!

  Післяпроцедурний період: рекомендації фахівців

  Лазерна епіляція всього тіла фото Щоб отримати максимальний ефект від процедур лазерної епіляції і позбутися від волосся на тілі назавжди, дотримуйтеся порад фахівців:

  1. в день епіляції виключіть косметику на основі спирту;
  2. не засмагайте на сонці та в солярії 3 дні після процедур, використовуйте SPF-крем на сонці;
  3. на протязі курсу не видаляйте волосся механічним способом – пінцетом, воском, цукровою пастою, електроепілятором, допускається тільки бритва;
  4. виключіть перебування при високих температурах: сауни, бані, ванни перші 3 доби після процедур;
  5. не купайтесь у відкритих водоймах та басейнах.

  Також дотримуйтеся особистого графіка процедур, який визначить ваш майстер епіляції.

  Найчастіші питання про епіляцію всього тіла

  ₴ Ціна на лазеную епіляцію всього тіла?

  На перше відвідування маєте знижку 50% на одну зону

  • Ціна на епіляцію всього тіла для жінок - 8135 грн
  • Лазерна епіляція важливих зон для жінок - 4515 грн
  • Ціна на епіляцію всього тіла для чоловіків - 13275 грн
  • Лазерна епіляція важливих зон для чоловіків - 4795 грн

  ⚡ Епіляція - це боляче?

  Ні. Ми працюємо на італійському апараті преміум класу MOTUS AX.
  Його особливість в запатентованій технології MOVEO - сапфіровий наконечник охолоджується до 15 градусів. Лазерна епіляція проходить абсолютно безболісно і швидко.
  Видаляємо на всіх фототипах шкіри та кольорах волосся.
  Це епіляція без обмежень.

  ⌚ З якою періодичністю проводиться лазерна епіляція кожної зони і скільки потрібно процедур для повного видалення волосся?

  Інтервал між процедурами спочатку 1 місяць, з кожною наступною процедурою він збільшується на 1 тиждень і становить місяць і 1 тиждень, місяць і 2 тижні ...
  Для повного видалення волосся потрібно пройти 6-8 процедур.
  Все це індивідуально – має значення схильністю до росту волосся (генетика, гормональний фон).

  ✅ Яка підготовка до проведення лазерної динамічної епіляції всього тіла?

  • Поголити волосся на потрібній ділянці за день чи в день процедури;
  • Не наносити креми, масла, лосьоны та спиртові засоби на зону епіляції за 24 години до процедури;
  • Не засмагати 3 дня до та після епіляції.

  ❓ Чи може бути якась шкода від лазерної епіляції?

  Лазерний промінь дбайливо проникає у волосяний фолікул на глибину до 4 мм, не пошкоджує шкіру і не залишає на ній будь-яких неприємних реакцій.
  Лазерна епіляція за технологією MOVEO - безпечна.

  Кому підійде лазерна епіляція?

  Лазерна епіляція всього тіла фото Лазерна епіляція в салоні LaserVille – гарне рішення, якщо ви бажаєте назавжди позбутися волосся на шкірі а також:

  1. Якщо волосся додає вам прикрощів та забирає дорогоцінний час.
  2. Маєте подразнення на шкірі, викликане голінням, після ваксингу та шугарингу.
  3. Волосся постійно вростає.
  4. Вас турбують чорні цяточки після гоління або використання крему.
  5. Шкіра надто чутлива і їй не підходять методи депіляції.

  Запрошуємо спробувати метод епіляції, щоб побачити, наскільки комфортніше життя “після”.

  Записуйтеся на лазерну епіляцію всього тіла онлайн

  Отримайте знижку!

  Детальніше про Акції

   Протипоказання до проведення лазерної епіляції всього тіла

   Лазерна епіляція всього тіла фото Майстер лазерної епіляції обов’язково оглядає зону, де буде проводитися процедура, перевіряє цілісність шкірного покриву.

   Також ми ставимо питання щодо вашого стану здоров’я, так як є ряд протипоказань до проведення епіляції:

   1. вагітність, грудне вигодовування;
   2. висипання, пошкодження шкірних покривів;
   3. дерматологічні захворювання в активній фазі;
   4. аутоімунні захворювання;
   5. інфекційні захворювання;
   6. онкологічне захворювання.

   Наші фахівці лазерної епіляції

   Послуги лазерної епіляції для інших зон

   Відгуки наших клієнтів про лазерну епіляцію всього тіла

   Будемо вдячні за ваш відгук про наш салон ...

   Subscribe
   Notify of
   0 Комментарий
   Inline Feedbacks
   View all comments
   Menu