Олександритовий чи діодній: який лазер кращий?

Продовжуємо розкривати секрети видалення волосся на сучасному устаткуванні. Відповідаємо на чергове запитання клієнтів: “Діодний лазер або олександритовий: як обрати?”. Оцінюйте, порівнюючи характеристики, наведені нижче.

Особливості олександритового лазера

Технологія, принцип дії

Фото Александритовый или диодный: какой лазер лучше?

Як активне середовище олександритової установки використовується штучно створений камінь олександрит.

Для його «вирощування» в лабораторних умовах потрібен час та фінансові ресурси, тому такі пристрої коштують дорожче, ніж діодні.

Який принцип його дії?

Під час спалахів монохроматичне світло довжиною хвилі 755 нм проникає у шкіру на задану глибину (3,5 мм).

Меланін, який знаходиться у волоссі та волосяному фолікулі, поглинає це випромінювання. Чим вища температура, то швидше фолікул руйнується.

Процедури лазерної епіляції – не важливо, чи це діодний чи олександритовий лазер класичний – раніше супроводжувалися неприємними, болючими відчуттями.

Motus AX – олександрит із технологією Moveo

Після створення лазера Motus AX з’явилася можливість використовувати властивості олександриту без застосування анестетиків.

Цю лазерну установку розробила італійська компанія DEKA. Пристрій завдяки запатентованій системі Moveo (епіляція в русі) а також вбудованій системі охолодження дозволяє усувати волосся абсолютно безболісно.

Сапфіровий наконечник охолоджується до 15 градусів і таким чином дотик маніпули до шкіри не викликає поколювання або інших неприємних відчуттів, як при використанні інших установок. Шкіра не прогрівається та не травмується. Ви відчуваєте лише легку прохолоду у зоні обробки.

Властивості діодної лазерної установки

Принцип роботи

Фото Диодный или александритовый - как выбирать

Працює діодний лазер подібно до олександритового: спрямований пучок світла з довжиною хвилі 800-810 нм проникає на певну глибину тіла – до 4 мм.

Він впливає на пігмент, що фарбує волосся, нагріваючи його. При цьому підвищується і температура дермального сосочка і судин, що живлять волосся.

Таким чином, живлення зупиняється і як наслідок – зростання волосся.

В основі роботи діодної лазерної установки використовують діодні пластини із двох шарів напівпровідникового матеріалу (арсеніду галію).

Найсучасніші діодні установки можуть мати до 3-х різних напівпровідників і, відповідно, видають три різні довжини хвилі.

Особливості процедур на діодних установках

Процедури на діодних лазерних апаратах, зазвичай, болючі. При проведенні процедур, особливо в надчутливих зонах, таких як бікіні та пахви, використовуються знеболювальні. Навіть незважаючи на різний поріг чутливості.

Застосовувати діодні лазери більшості салонів України для епіляції на темній шкірі не можна. Це пов’язано з тим, що промінь діодника впливає як на меланін у волоссі, так і на його скупчення у шкірі. Відповідно, прогрівається не лише волосся, а й шкіра. За високої інтенсивності це загрожує опіками, появою пігментних плям.

І хоча розробники медичного обладнання з різних країн постійно вдосконалюють діодні лазерні апарати, в Україні таких, що можна використовувати на шкірі V та VІ типів – одиниці.

Олександритовий та діодний лазер: чому для салону ми вибрали саме Motus AX?

Фото Какой лазер лучше: диодный или александритовый?

По-перше, ми вважаємо, що експериментувати з больовим порогом клієнта не гуманно. Сучасна процедура в салоні не повинна викликати дискомфорту, а тим більше біль. Тому безболісність важлива.

Друге і головне питання – ефективність видалення волосся на олександритовому лазері. Ми не просто вивчили технологію та дослідження, які доводять результативність курсу. Але й впевнені у її ефективності завдяки відгукам клієнтів.

Третій критерій вибору апарату – безпека. Маємо на увазі можливість приймати клієнтів з будь-якими фототипами шкіри та можливість робити процедури у будь-яку пору року.

При епіляції олександритовим та діодним лазером попередніх поколінь дівчата мали уникати сонячних променів цілий місяць.

Це 14 днів до процедури та 14 днів після процедури. У літні місяці треба було ховатися від сонця. Або чекати холодної пори року, щоб розпочати курс.

Ще одна важлива характеристика нашого олександритового лазера Motus AX – висока швидкість роботи. Так ми заощаджуємо свій час (за більш короткі проміжки приймаємо більше охочих) та скорочуємо ваш час перебування у салоні.

Хоча, повірте на слово, атмосфера турботи викликає у клієнтів бажання залишатися тут якомога довше: запашна кава, прохолодне ігристе та інші приємні дрібниці роблять перебування у нас смачним і незабутнім.

Який краще лазер діодний або олександритовий з Moveo: порівняльні характеристики

ХарактеристикаОлександритовий MOVEOДіодний лазер
Довжина хвилі755800-810
Розмір світлового п'ятнаВід 10 до 20 ммВід 12 до 20 мм
Швидкість проведення процедури, залежно від зони Від 20 секундВід 10 хвилин
Перед процедурою волосся голиться ТакТак
Знеболення потрібно?НіТак
Дія на світле, тонке волоссяТакНі
Кількість процедур, в середньомуТемне волосся – 6-10,
світле волосся – 12-15
8-10
Темна шкіра, в тому числі V-VI фототипиТакНі
Не можна засмагати ДО та ПІСЛЯ процедури3 дні10-14 днів
Вартість однієї процедуриВід 320 грнВід 150 грн

Висновки

Фото Александритовый и диодный лазер - отличия, какой лучше

Якщо порівнювати два апарати – олександритовий та діодний лазери – ефективність видалення волосся приблизно однакова.

Залишається тільки відкритим питання болю та можливості застосовувати метод епіляції на засмаглій та темній шкірі (V-VI фототипи).

Що стосується нашого олександритового Motus AX – ми впевнені у його ефективності, безпеці для темної шкіри та високій швидкості.

Перевірено на тисячах наших клієнтів.

Пропонуємо і вам зробити кожен дотик до шовковистої шкіри бажаним.

Заходьте до салону LaserVille за однією з адрес Києва: зупинки метро – Лівобережна, Дарниця, Шулявська, КПІ, Осокорки, Позняки, Палац Спорту, Кловська.

 

Автор статті, косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції Гордійченко Аліна Сергіївна

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Інші статті про епіляцію

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Menu