Чи боляче робити лазерну епіляцію?

Видалення волосся лазером: як відбувається процес епіляції?

Чи боляче робити лазерну епіляцію? фото

Промінь впливає на меланін – пігмент, який забарвлює волосся. Меланін нагрівається, кровоносні судини, що живлять волосся, під впливом тепла коагулюються (відбувається згортання тканин). В результаті фолікул не дає потрібні для росту речовини і волосся випадає.

Щоб прогріти фолікул, необхідний певний потік енергії. З обраною потужністю і довжиною хвилі, від якої залежить глибина проникнення. Також є параметр, який характеризує частоту подачі імпульсів. Всі ці показники відрізняються на різних лазерних установках, і ви відчуваєте біль або ні.

На кожне поєднання фототипу шкіри і кольору волосся потрібні «свої» параметри для ефективного впливу на волосяну цибулину.

Що впливає на відчуття при епіляції і чому виникає біль?

Практично будь-яка теплова процедура – стрес для шкіри в тій чи іншій мірі. Коли лазерний промінь нагріває волосся, він також впливає на навколишні тканини. І якщо вплив променя на волосяний сосочок – необхідність, щоб зупинити ріст волосся, то для шкіри процедура лазерної епіляції може бути болючою, давати побічні ефекти. Наприклад, такі як тимчасовий набряк і еритема (почервоніння).

Найгірший результат епіляції на деяких лазерних установках – опік шкіри. Може виникати, якщо на ділянці, що епілюється, не закриті родимки, виставлені параметри не підходять для шкіри.

У той же час, якщо інтенсивність і потужність променя низька – ефективність процедури знижується, так як промінь не «дістає» на потрібну глибину і фолікул не прогрівається. Тут дуже важлива майстерність фахівця, який знає установку та має досвід роботи.

Професіонал точно визначає фототип і стан шкіри, відтінок волосся. Ці індивідуальні особливості використовує для вибору протоколу – налаштувань роботи лазерної установки.

Майстри епіляції, які працюють в нашому Центрі – з медичною освітою і пройшли не один спецкурс по лазерної епіляції. Вони знають, як зробити процедуру результативною.

Ще одна причина виникнення хворобливих відчуттів – погана система охолодження або її повна відсутність. Охолоджувати шкіру бажано під час процедури та після її закінчення.

Больовий поріг – фактор, який також слід враховувати. Деякі люди можуть спокійно переносити процедуру без охолодження і знеболення навіть в самій больовий – зоні бікіні.

Для інших – такі маніпуляції прирівнюються до середньовічних тортур.

Способи зменшити біль при лазерної епіляції

Щоб мінімізувати неприємні відчуття, використовують анестетики, різними способами охолоджують шкіру до епіляції, під час проведення та після неї.

Деякі майстри встановлюють мінімальні параметри лазера, що робить дану процедуру менш болючою, але і менш ефективною. Так фолікули, які знаходяться на більшій глибині, залишаються неушкодженими, а більшість волосся клієнта продовжує зростати. У зв’язку з цим, часто чуємо від відвідувачів, що вони готові терпіти біль, аби отримати результат у вигляді гладкої шкіри.

Сучасні лазерні апарати, такі, як наприклад, олександритовий лазер Motus AX від компанії DEKA, оснащуються вбудованими охолоджуючими системами.

Чи боляче робити лазерну епіляцію? фото

Тому ми зі 100% упевненістю стверджуємо що процедура на цьому епіляторі абсолютно безболісна. Причому не через мінімальну потужність, а завдяки сапфіровому наконечнику, який охолоджує шкірний покрив до 15 ° С.

Чи боляче робити лазерну епіляцію на такій установці? Відповідь однозначна – НІ. Запрошуємо вас переконатися в дієвості лазера Motus AX в мережі салонів Лазервіль.

Дізнайтеся, скільки коштує подарувати гладкість вашої шкіри на сторінці.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Інші статті про епіляцію

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Menu