Критерії вибору салону лазерної епіляції

Серед розмаїття салонів лазерної епіляції розгубилися? Читайте, на що слід звертати увагу, щоб час, проведений у салоні, був приємним, а шкіра в результаті курсу дійсно стала гладкою.

Апарат

Критерії вибору салону лазерної епіляції фото

Це головний критерій вибору салону лазерної епіляції. Обладнання для процедури має бути сучасним та сертифікованим, забезпечувати безпеку та результат після курсу.

Обираючи апарат для видалення волосся, цікавтеся інформацією на форумах, соцмережах, на сайтах салонів. Дивіться відгуки про обладнання та думку людей, які вже були на процедурах.

У салонах LaserVille фахівці працюють на апараті MOTUS AX від компанії Deka. Епіляція проходить безболісно та швидко за рахунок запатентованої технології MOVEO.

Сапфіровий наконечник маніпули охолоджується до 15 градусів, за рахунок динаміки шкіра не прогрівається і не пошкоджується. Енергія при цьому не розсіюється, а надходить лише у волосяний фолікул, поступово нагріваючи та руйнуючи його.

Важливим є й обслуговування апарату, адже для певних ламп встановлено конкретну кількість спалахів. Якщо лампа вчасно не змінюється, після курсу процедур ви не помітите різницю і виявиться, що час та гроші викинуті “на вітер”.

Саме тому в нашій мережі салонів є графік заміни ламп, згідно якого приїжджають майстри компанії DEKA, щоб оновити обладнання. Графік суворо контролюється, а з розкладом обслуговування ви можете ознайомитись у адміністратора салону.

Майстер

Апарат лазерної епіляції – це медичне обладнання та згідно із законом на ньому може працювати лише фахівець із медичною освітою. Уточнюйте у адміністратора, який досвід роботи у фахівців та яку освіту вони мають. Не соромтеся просити переглянути відповідні документи.

Також важливо, наскільки вам комфортно спілкуватися з майстром. Ви повинні бути впевнені, що на будь-яке запитання, яке ви поставите, отримаєте коректну відповідь професіонала. Хороший фахівець лазерної епіляції створює ауру, в якій легко розслабитися та відпочити від щоденної метушні.

Розташування

Критерии выбора салона лазерной эпиляции - картинка

Головний ресурс людини – час. І ми намагаємось його економити завжди. Якщо поруч із будинком чи роботою гарний салон – ви не витрачаєте час на дорогу.

Та все ж не рекомендуємо обирати салон тільки за розташуванням. Поїздка в інший кінець міста заради якісної процедури коштує того часу, що ви проведете в дорозі. Щоб не шкодувати про те, що у найближчому салоні ви не отримали результатів після цілого курсу.

Салони мережі LaserVille знаходяться у різних точках Києва:

  1. м. Палац Спорту, бул. Лесі Українки, 8
  2. м. Осокорки, вул. Єлизавети Чавдар, 13
  3. м. Дарниця, вул. Воскресенська, 12Б
  4. м. Шулявська, вул. Вадима Гетьмана, 30
  5. м. Мінська, Оболонь, Героїв Дніпра, Оболонський проспект, 26

І звичайно це ще не все, ми відкриватимемо нові салони, щоб бути ближче до вас.

Обробка інструментів

Звертайте увагу на обробку інструментів/маніпули або використання одноразових засобів, оскільки це безпосередньо впливає на вашу безпеку та здоров’я.

В обладнанні нашого салону використовується насадка із сапфіру. Вона не індивідуальна за своєю технологією та структурою. Але обов’язково обробляється дезінфікуючим засобом “Вінсепт”. Це рідина для дезінфекції медичних та косметологічних інструментів. Також насадка знезаражується сама, тому що на неї подаються високі температури.

Після кожного клієнта та перед новим прийомом майстер обробляє поверхні в кабінеті, змінює рукавички, одноразове простирадло та килимок для повної чистоти кабінету. У нас ви будете в повній безпеці.

Сервіс

Критерії вибору салону лазерної епіляції фото

Обслуговування починається з моменту, коли ви зателефонували чи написали адміністраторам салону. Ми піклуємося про вас інколи у непомітних деталях.

Кожне ваше відвідування на салону епіляції намагаємося перетворити на маленьке свято – пригощаємо кавою, чаєм чи шампанським. У дощ дамо з собою парасольку та різні дрібнички для вашої зручності.

А процедура настільки комфортна, що деякі наші клієнти навіть кілька хвилин дрімають.

Пам’ятайте, ви в себе одні та гідні найкращого.

Тож чекаємо на вас у салоні LaserVille, щоб позбавити від небажаного волосся.

Автор статті - косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції Захарченко Марина Сергіївна

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Інші статті про епіляцію

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Menu