Лазерна епіляція під час лактації

Чи можна робити лазерну епіляцію під час лактації?

Лазерна епіляція під час лактації фото

Під час лактації більшість косметологічних процедур забороняються. Це пов’язано не стільки з прямою шкодою, як з мінімізацією всіх потенційних загроз мамі та дитині. Чи можна робити лазерну епіляцію під час годування грудьми?

Однозначної відповіді на питання не існує, так як досліджень про вплив лазера на вагітних і годуючих немає. Їх не будуть робити і в майбутньому, через етичні міркування, а також заборону на законодавчому рівні.

Тому, мама приймає рішення про доцільність лазерної епіляції при лактації разом з фахівцем по ГВ та акушером-гінекологом. Або самостійно, дізнавшись суть процедури, уважно вивчивши види протипоказань та відгуки інших годуючих мам.

Особливості лазерної епіляції

Епіляція лазером – це руйнування променем волосяного мішечка. Впливає лазерний промінь тільки на волосся в активній фазі росту (анаген). Волосся, яке знаходиться в стані спокою (телоген), з часом переходить в стадію зростання. Таким чином з’являються нові волоски, на які ще не впливали.

Щоб видалити всі волоски потрібен курс: 6-8 процедур лазерної епіляції, в залежності від кольору волосся.

Залежно від типу лазерної установки, процедура може бути болючою, неприємною або абсолютно безболісною. Щоб зробити процес безболісним, лазер охолоджують (докладніше – в пункті про апарат MOTUS AX).

Лазерна епіляція під час лактації: протипоказання

Перед проведенням лазерної епіляції в будь-якому випадку необхідно дивитися, чи немає у вас абсолютних або відносних протипоказань.

Абсолютні протипоказання, це заборони, які життєво важливо не переступати. До них відносяться:

  • захворювання серцево-судинної системи;
  • фотодерматози (підвищена чутливість до світла);
  • герпетичні інфекції в стадії загострення;
  • онкологічні захворювання;
  • гостра форма шкірних захворювань;
  • будь-які порушення цілісності шкіри;
  • прийом медикаментів на основі вітаміну А.

Відносні протипоказання, це ті, які не несуть великого ризику для здоров’я. Але їх все одно потрібно враховувати:

Грудне вигодовування при лазерній епіляції теж є відносним протипоказанням. Лікарі не забороняють проходження процедури, але частіше рекомендують під час годування малюка використовувати альтернативні методи видалення волосся, наприклад, такі як гоління. З іншого боку, якщо ви прекрасно себе почуваєте і вважаєте, що абсолютно безболісна 15-хвилинна процедура для гладкості шкіри додасть вам більше впевненості в собі. Чому б і ні?

У нашому салоні кілька годуючих мам проходили курс лазерної епіляції. Відгуки тільки позитивні, а процедура не вплинула на кількість грудного молока і його якість.

Активні гормони або що потрібно знати про епіляцію при ГВ?

У період вагітності та годування груддю гормональний фон жінки нестабільний.
Андрогени, які виробляються в корі надниркових залоз, синтезуються в естроген. Коли підвищується рівень цього гормону в крові, на шкірі з’являється більше небажаного волосся. Крім того, що кількість волосся збільшується, воно стає темнішим, жорсткішим і швидше росте.

Тому, фахівці нашого Центру попереджають, що не дивлячись на те, що в період лактації робити лазерну епіляцію не заборонено, процедура може бути не настільки ефективною, як після завершення ГВ. Крім того, є ймовірність появи на шкірі гіперпігментації.

Олександритовий лазер – процедури без болю

Чому не можна проводити більшість салонних процедур вагітним і годуючим? В першу чергу, щоб уникнути болю і психологічного дискомфорту. Це відноситься і до лазерної епіляції при грудному вигодовуванні. Так як деякі лазери різко нагрівають шкіру, у людини виникає природна реакція – біль.

Епіляція за допомогою лазера MOTUS AX, який використовується в нашому салоні – виняток. Його робота побудована таким чином, що сапфіровий наконечник охолоджується до 15 градусів. Шкіра не нагрівається до високої температури, не травмується і болю немає. Тільки легкий холодок.

Друга перевага апарату MOTUS AX – не потрібна спеціальна підготовка до процедури. Через 3 дні після епіляції можна спокійно засмагати і гуляти на сонечку з малюком. Особливого догляду за шкірою після епіляції теж не потрібно.

Третій плюс олександритового лазера – з його допомогою видаляється волосся будь-якого кольору (не тільки темного).

Якщо ж ви почали до вагітності курс лазерної епіляції, лікарі рекомендують припинити процедури і відновити їх після народження дитини або після завершення грудного вигодовування.

Детальніше – в матеріалі «Лазерна епіляція під час вагітності»

Давайте зробимо вашу шкіру гладкою!

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Інші статті про епіляцію

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Subscribe
Notify of
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Menu