Як діє лазерна епіляція за технологією Moveo?

Видалення небажаного волосся на тілі є однією з найпопулярніших послуг в естетичній медицині. Розроблена величезна кількість методик, застосування яких зробить шкіру ніжною, гладенькою та шовковистою.

Для мережі салонів LaserVille ми обрали лазер, який працює за технологією Moveo.

Це олександритова система Motus AX, спроектована італійською компанією Deka. Його головна перевага – безболісне видалення волосся, поєднане з високою ефективністю. Крім того, процедура дуже швидка та безпечна.

Яка сутність технології Moveo, навіщо потрібен сапфіровий наконечник та чим відрізняється цей лазер від звичайного олександритового – у нашій статті.

Як саме відбувається видалення волосся?

Фото Олександритовий Лазер Motus AXПід час лазерної епіляції відбувається поглинання меланіну лазерним променем, що міститься в волосяній цибулині.

Пігмент нагрівається і починає руйнувати сусідні клітини, що відповідають за ріст, або прилеглі судини, які доставляють поживні речовини у фолікул.

Корінь руйнується, і волосина випадає через 10-21 день. Такий вплив відбувається ЛИШЕ у період фази активного росту.

Та волосся на тілі людини перебуває у різних станах – анаген (активна фаза росту), катаген (фаза переходу) і телоген (коли волосина готується до випадання та початку нового циклу активного росту).

Тому після першої процедури все волосся не зникає – знадобиться цикл сеансів. Щоб «застати» максимальну кількість волосяних цибулин в активній фазі росту і видалити їх, майстер рекомендує певні інтервали в межах курсу.

Чому лазерна епіляція на інших лазерах часто призводить до болю?

Як ми вже з’ясували, для того щоб волосина випала, на її фолікул впливає фокусований лазерний імпульс високої потужності. Така дія часто викликає больові відчуття.

Енергія, що випромінюється за допомогою лазерної системи з довжиною хвилі видимого або ближнього інфрачервоного випромінювання, відбивається на шкірі.

При взаємодії світло-теплового випромінювання з поверхневими тканинами використовується поняття коефіцієнту прямого відбиття.

Простіше кажучи, в процесі епіляції шкіра відбиває світло і лазерний промінь втрачає значну кількість енергії імпульсу, перш ніж потрапити до фолікула.

Мішенню для олександритового випромінювання є меланін, який міститься в меланосомах (клітини шкіри, що виробляють пігмент меланін) та меланоцитах (органела, що має у складі меланін та інші світлопоглинаючі пігменти).

В залежності від фототипу шкіри людини, коефіцієнт відбиття у відповідь на вплив випромінювання лазера відрізняється, бо вміст меланіну у ній різний.

При довжині хвилі 755 нм звичайного олександритового лазера та вмісту меланіну на рівні 8% (згідно з фототипом IIІ) відсоток відбиття становить більше 50%.

Це значить, що значна частина енергії втрачається в ході виконання процедури. Така втрата викликана високою мінливістю між коефіцієнтом відбиття шкіри та повітря на її поверхні.

Як же збільшити вплив на фолікул? Тут все змінила революційна технологія Moveo.

Коротко про технологію Moveo та сапфіровий наконечник

Маніпула Moveo призначена для вирішення проблеми, описаної вище. Технологія, розроблена компанією Deka, оптимізує взаємодію лазерного випромінювання зі шкірою та подвоює ефективність передачі енергії. Цьому сприяє вбудований в насадку Moveo сапфіровий камінь. При контакті зі шкірою він знижує коефіцієнт відбиття і таким чином зменшує втрату енергії.

Тепер щодо швидкості проведення. Вона залежить від потужності лазера. Чим вища потужність, тим менше часу витрачається на процедуру.

Фото Лазерний апарат Мотус АХ, технологія МовеоТому більшість сучасних систем працює за принципом «високої енергії» та малої частоти спалахів. При цьому великим недоліком є больові відчуття та небезпека отримати теплові опіки, особливо у людей зі смаглявим кольором шкіри.

Є також лазери, навпаки, з малою потужністю і великою частотою імпульсів. Однак за цим методом збільшується кількість процедур та час, необхідний на один сеанс.

Установка Motus AX вирішує одразу обидва питання. Бо в ній встановлюється висока частота імпульсів при зниженому рівні світлового потоку. А вбудована контактна система охолоджує наконечник до 15°С.

Таким чином одну ділянку шкіри можна обробляти 6-8 разів, щоб підвищувати температуру фолікула поступово, до критичної температури. Це призводить до його руйнування, але без перегріву навколишніх тканин.

Ви не відчуваєте дискомфорт в момент проведення епіляції, виключається ймовірність виникнення рубців, опіків та больових відчуттів. Є лише приємне погладжування.

Завітайте до одного з наших салонів та переконайтеся у безболісності та дієвості процедури.

Як діє лазерна епіляція за технологією Moveo? фото

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню