Про кількість спалахів при лазерній епіляції

Що таке кількість спалахів при лазерній епіляції та чи впливає вона на якість проведення процедури – розповідаємо у матеріалі.

Чому виникає питання кількості імпульсів на епіляції лазером?

Фото Кількість спалахів при лазерній епіляції

На різних типах лазерного обладнання обробка волосяних цибулин відбувається по-різному. На класичному олександритовому лазері є можливість обробити одним імпульсом ділянку шкіри 10*10 мм.

Замовляти подібну процедуру (поімпульсно) є сенс, якщо у вас поодинокі волоски. Також це можливо, якщо кілька волосин з’явилися після повного курсу епіляції. Тоді ми пропонуємо цей вид видалення.

Але якщо ви проходите курс і вам потрібно видалити більше кількох волосин, пропонуємо скористатися процедурами динамічного лазера Motus AX. Це вигідніше з фінансової точки зору і комфортніше для вашої шкіри — процедура абсолютно безболісна.

Технологія Moveo, яка застосовується у цьому апараті, запатентована італійською компанією-виробником. Суть методу — маніпула, за допомогою якої подається промінь, постійно рухається по ділянці шкіри. Таким чином виключається перегрів шкірного покриву навіть за найвищого рівня потужності.

Оскільки процедура проходить у русі, майстер встановлює лише протокол роботи. А частота та тривалість імпульсів встановлюється автоматично. Тому розраховувати та говорити про кількість імпульсів у випадку з апаратом, що працює в динаміці некоректно.

При цьому можемо сказати, що кількість імпульсів згідно з протоколом встановлюється оптимально для вашого поєднання шкіра-волосся. Також запевняємо вас, що майстер зацікавлений у тому, щоб зробити шкіру гладкою за меншу кількість процедур. Адже це репутація салону, відповідно – довіра та нові клієнти.

Як пов’язана кількість спалахів при лазерній епіляції з ефективністю процедури

Фото Скільки імпульсів потрібно для лазерної епіляції

Кількість імпульсів за секунду на динамічному лазері Motus AX розраховується інтелектуальною системою обладнання. При зміні потужності енергії збільшується частота повторення імпульсів. Але це означає, що завжди встановлюються максимальні параметри.

Величезна кількість протоколів, які запрограмовані в апараті для різних фототипів оберігають кожен вид шкіри від перегріву, опіків та пігментних плям.

Що стосується якості роботи пристрою – кожен має свій ресурс, тобто кількість спалахів при лазерній епіляції, яку може видати лампа.

При досягненні певної кількості імпульсів, апарат дає сигнал про заміну лампи та вимикається. Тому на нашому обладнанні неможливо зробити епіляцію з несправною лампою і ви можете бути впевнені в тому, що курс, який пройшли у LaserVille, дасть результат.

З графіком заміни лампи та інших витратних елементів приладу ви можете ознайомитись у кожному із салонів мережі.

Не рахуйте імпульси, а розслабляйтеся в кріслі — ми все зробимо для гладкості вашої шкіри!

Автор статті, косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції Сарута Яна Русланівна

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

 

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню