Опіки при лазерній епіляції: чому з’являються, як уникнути?

“Чи можна отримати опік від лазерної епіляції?” – одне з питань, яке цікавить майбутніх клієнтів кабінетів лазерної епіляції. Якщо вам цікава тема – майстри LaserVille докладно розповідають про причини опіків та про те, як їх уникнути.

Суть процедури епіляції: як з’являються опіки

Фото Опіки при лазерній епіляції

Перш ніж пояснювати, чому виникають опіки при лазерній епіляції, розповімо, як лазер працює.

Промінь діє на фарбуючий пігмент (меланін), який знаходиться у фолікулі волосся. Меланін поглинає енергію світла, нагрівається і руйнує росткову зону волосся.

Таким чином, через кілька тижнів стрижень волосся випадає, тому що корінь «гине».

Лазер має діяти вибірково – на пігмент. Але трапляється, що пошкоджуються і сусідні тканини.

Це відбувається при неправильному налаштуванні параметрів установки, некомпетентності людини, яка проводить процедуру, а також при високій концентрації в шкірі меланіну, що виробляється при інтенсивній засмазі.

Як уникнути опіків при лазерній епіляції?

Щоб бути впевненим у тому, що про ваше тіло подбають якнайкраще, насамперед потрібно серйозно підійти до вибору салону епіляції. Обладнання має бути сертифіковане, а майстри знатимуть свою справу. Тоді процедура є безпечною на 100%.

Правильний вибір салону та майстра

У нашій мережі салонів використовуються лазерні установки із вбудованою системою охолодження. Олександрітовий лазер Motus AX працює в динаміці (тобто постійному русі). Таким чином вплив променя на шкіру регулюється не тільки охолоджувальним сапфіровим наконечником, але і мінімальним часом впливу на ту саму ділянку шкіри. Шкіра не перегрівається, тому опік виключено.

Фото Як не отримати опіки при лазерній епіляції

Друга обов’язкова умова, яка захистить від опіку шкіри – ви повинні розуміти, що фахівець досвідчений. Це людина, яка не просто має уявлення про те, як вибрати запрограмований інженером протокол впливу.

Майстер розуміє суть роботи обладнання, може самостійно регулювати параметри і зробить все, щоб процедура була безпечною та ефективною.

У лазерній установці Motus AX параметри частково встановлюються інтелектуальною системою керування. І тому є десятки запрограмованих протоколів роботи апарату.

Але всі фахівці, які приступають до роботи в мережі LaserVille, вивчають принцип роботи обладнання на курсах від виробника – у представника італійської компанії DEKA.

Підготовка до процедури – це важливо!

Третє, що допоможе вам уникнути опіків при лазерній епіляції – враховувати протипоказання та рекомендації майстрів епіляції щодо підготовки шкіри до процесу епіляції.

Протипоказаннями є будь-які подразнення, мікротравми та рани, захворювання шкіри у гострій фазі.

Щоб убезпечити себе не тільки від опіків, а й від найменшої пігментації та роздратування після процедури, дотримуйтесь рекомендацій майстрів:

  1. Не можна активно засмагати перед процедурою (від 3 до 14 днів, залежно від типу лазера). Аналогічно, варто утриматися від сонячних ванн після процедури.
  2. Не використовуйте на шкіру лосьйони або інші спиртовмісні засоби за 1-2 дні до відвідування салону.
  3. Гоління тупим станком може спровокувати подразнення шкіри, що підвищить чутливість, таким чином процедура може переноситися болючіше.
  4. Викликає подразнення і гоління по сухій шкірі, звертайте на це увагу.

Навіть таке, здавалося б, невинне заняття, як купання в басейні може принести неприємні відчуття. Пояснення просте – у басейнах найчастіше воду дезінфікують хлором. Ця речовина також дає невелике подразнення шкіри. Воно непомітне неозброєним оком, проте наслідки після лазерної епіляції можуть проявитися. Особливо у людей із чутливою шкірою.

Вплив фотосенсибілізаторів

Фото Опіки при лазерній епіляції - як уникнути

Існують препарати, які є фотосенсибілізаторами – вони підвищують чутливість шкіри до ультрафіолетового випромінювання та стимулюють продукування у ній меланіну. А що більше меланіну, то вище ймовірність отримати опік.

Ці препарати викликають фотоалергії та фототоксичну реакцію. Деякі антибіотики та інші препарати є фотосенсибілізаторами.

Тому, якщо ви приймаєте якісь ліки, обговоріть це питання з майстром, щоб виключити негативний вплив на шкіру.

Вибравши наш салон епіляції, ви можете бути впевнені у безпеці процедури – майстри мають медичну освіту та проходять навчання роботі на лазерному обладнанні.

Апарат Motus AX сертифікований та відповідає всім нормам, що діють в Україні.

 

Автор статьи - доктор, специалист по лазерной эпиляции Ярмолич Юлия Сергеевна

Автор статті

Лікар, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню