Безболісна епіляція – міф чи реальність?

Способів позбутися небажаного волосся – маса. Як визначитися з методом, салоном чи процедурами вдома, обрати конкретну установку, щоб не пошкодувати про втрачені кошти та час?

Професійна епіляція в салоні і вдома: погляди з різних ракурсів

Існує багато видів епіляторів для особистого використання. Крім того, в домашніх умовах можна робити процедуру епіляції із застосуванням гарячого воску і цукрової пасти. Чому ж салони краси наполягають на тому, що їхні послуги кращі? Розбираємося в статті.

Техніка виконання епіляції

Безболісна епіляція – міф чи реальність? фото

Спочатку про шугарінг (епіляція з цукровою пастою) і ваксинг (епіляція гарячим воском). Це досить складні процедури, для виконання яких треба знати специальні техніки.

Інакше можна обпалити, пошкодити шкіру. Це не тільки буде погано виглядати, але і болісно переноситися. Тому майстри шугарингу і воскової епіляції приділяють увагу знеболенню процедури.

Спецобладнання

Друге «за» салонну процедуру – необхідне спеціальне обладнання. Для плавлення воску і цукрової пасти застосовують воскоплави, які контролюють температуру, що в домашніх умовах зробити непросто. Температура маси, за допомогою якої видаляється волосся повинна підтримуватися певний час.

Про професійне фото- і лазерне обладнання, яке необхідно для епіляції докладніше поговоримо далі.

Економія часу

Процедура в салоні займає набагато менше часу, так як у майстра все «під рукою». Він швидко обробляє великі ділянки шкіри або такі, які незручно діставати власноруч. Крім того, коли тіло в горизонтальному положенні, під світлом ламп, видно кожну волосинку.

Прибирання після проведення процедури

Це ще одна перевага салону, про який ви, можливо, не замислюєтеся. Вам зробили епіляцію, і ви відразу йдете по своїх справах. У той час, як вдома потрібно прати рушники, або кожен раз шукати нові простирадла, мити посуд після воску або цукрової пасти, приводити до ладу інструмент, чистити від волосся прилади (якщо це електроепілятор).

Епіляція в домашніх умовах: плюси

Плюсами епіляції в домашніх умовах є те, що всі матеріали, інструменти і підручні засоби ви використовуєте тільки для себе. Виключається застосування цього приладу, інструментів, посуду, тканинних матеріалів іншими людьми.

Щоб дотримуватися санітарно-гігієнічних норм в салонах – використовують одноразові витратні матеріали. Це рушники, простирадла, серветки, халати, капці, інструменти. Для майстрів салону передбачені одноразові витратні матеріали – шапочки, рукавички, фартухи та маски. Завдяки цьому клієнти знаходяться в стерильному просторі, отримують відчуття комфорту і турботи.

Друга вигода проведення процедури епіляції вдома – ви незалежні від часу, транспорту, графіка роботи майстра. Але при цьому знадобиться час на прибирання. А можливо, і слід подумати про можливість усамітнення від інших членів сім’ї.

Третє – вдома ви нікого не соромитеся, якщо випадково це для вас перешкода. Але повірте, для майстра ваше тіло не відрізняється від інших, яких він бачить щодня десятками. А ще професіонал отримує задоволення від того, що дарує вам гладку шкіру і отримує за це подяку.

Які бувають епілятори?

Для видалення волосся використовують кілька видів епіляторів.

Електроепілятори

За рахунок того, що диски з міні-пінцетами обертаються і швидко висмикують по кілька волосин – швидкість обробки ділянки шкіри у цього приладу висока. Але процедура дуже болюча. Хоча є моделі, які за рахунок масажу під час процедури трохи притупляють «тортури». Матеріал виготовлення пінцетиків епілятора відрізняється: ті, що з нержавіючої сталі, гірше утримують волосини. Другий варіант, коли пінцети керамічні. При захопленні волосся не вислизає.

Фотоепілятори

Побутові епілятори, розраховані на індивідуальне застосування, в інтернет-магазинах часто називають лазерними – насправді це фотоепілятори. Такі прилади працюють від ксенонової лампи, яку в професійних установках періодично змінюють. У портативних приладах кількість спалахів лампи (їх ресурс) обмежується.

Фотоепіляція таким приладом малоефективна або неефективна зовсім, так як волосяний фолікул, який відповідає за ріст волосся повністю не руйнується. Причини – тепловий вплив імпульсивного світла проникає нерівномірно – на різну глибину і не завжди досягає волосяної цибулини. На дешевих, непрофесійних приладах, щоб уникнути травмування шкіри, не допускають високих потужностей. Відповідно і результату немає.

Тепер що стосується професійного фото-обладнання, яке використовують у салонах краси та медицини. Установки відмінно справляються з лікуванням пігментації, куперозу, ефективні для фотоомолодження шкіри. Але для епіляції вони виявилися недієвими. Яким же чином виходив ефект зниження зростання? Цибулина частково пошкоджується і зростання волосся сповільнюється. Але з часом волосся відновлюються.

Крім того, фотоепілятор видаляє волосся не на всіх типах шкіри і процедура дуже болюча. Що стосується світлого волосся – потрібно проводити не один десяток процедур, так як світлий пігмент вимагає тривалого впливу. А це більше процедур і більше ваших фінансових вкладень.

Саме тому стали використовувати для видалення небажаного волосся лазерні установки.

Лазерні епілятори: відмінності

Лазерна епіляція в салонах краси та клініках естетичної медицини проводиться на професійних лазерних апаратах. Під впливом променя лазера на меланін руйнується волосяна цибулина.

Існує кілька видів лазерних установок: рубінові, діодні, олександритові та неодимові. Видалення волосся лазером починалася з рубінового приладу.

  • Рубіновий лазер з довжиною хвилі 694 нм добре поглинав меланін, але був абсолютно недієвим для світлого волосся, не впливав при роботі із засмаглою та темною шкірою. Процедури видалення були дуже болючими, тому одним з головних питань для фахівців і клієнток був «як знеболити процедуру епіляції». Зараз рубінові установки не застосовуються.
  • Неодимовий лазер з максимальною довжиною хвилі оптичного променя ˜1064 нм проникає в найглибші шари. Він чудово справляється з видаленням підшкірних судин. Та для епіляції цей лазер малоефективний.
  • Діодний лазер генерує промінь з довжиною хвилі 810-820 нм, у нього мінімальна тривалість імпульсу, енергії якого не завжди вистачає для руйнування фолікула без перегріву. Використовують для всіх типів шкіри, включаючи індонезійська і афроамериканский.
  • Олександритовий лазер з довжиною хвилі 755 нм мінімально поглинається гемоглобіном і максимально меланіном. Цей лазер застосовується для видалення волосся на всіх фототипу шкіри. Додаткова установка наконечників зі спеціального матеріалу дозволяє охолоджувати шкіру. Таким чином ефективність впливу променя збільшується, ризик перегріву шкіри під час процедури лазерної епіляції виключається. З цим лазером жінки дізналися, що безболісна епіляція – це можливо.

На жаль, професійна лазерна установка, яка забезпечує безболісне видалення волосся, не може приїхати до вас додому.

Апарати, які використовують лазерний промінь для руйнування волосяних фолікул – дорогі. Вони вимагають регулярного обслуговування. Зате салони гарантують результати після пройденого курсу. Виставляючи налаштування для певних відтінків шкіри і кольорів волосся, майстер може видалити навіть тонкі й світлі волоски. Поодинокі волосини, які під час курсу були в стадії спокою і можуть вирости, видаляються на підтримуючих процедурах. Для ідеальної гладкості шкіри вам знадобиться 1 раз в рік записатися, щоб закріпити ефект ідеально гладких ніжок, обличчя або інших частин тіла.

Безболісна епіляція на лазері Motus AX: як досягається?

Домислів про лазерну епіляцію існує багато. Найпоширеніші ми зібрали в окремій статті: “11 міфів про лазерну епіляцію, які варто забути назавжди”.

Але з апаратами мережі салонів LaserVille ви можете бути абсолютно впевнені в безболісності процедури: лазер MOTUS AX зібрав всі кращі властивості попередніх поколінь подібних пристроїв.

  • По-перше, сапфіровий наконечник лазера MOTUS AX, який доторкається до тіла, охолоджується до 15 градусів. Таким чином перегрів шкіри і відповідно біль виключається.
  • По-друге, на лазері встановлюються індивідуальні налаштування потужності та частоти імпульсів. Вони максимально ефективні для кожного поєднання шкіри і кольору волосся – найбільш висока інтенсивність впливу на волосяну цибулину без ризику зробити опік шкіри.

Додаткові переваги лазера – запатентована технологія MOVEO (епіляція в динаміці). Метод дозволяє проводити лазерну епіляцію швидко. Всього 10-25 секунд і ділянка 10х10 см оброблена. Швидкість обробки досягається за рахунок мінімальної тривалості імпульсу – 0,25-300 мс та високої частоти повторення імпульсів – до 1,5 Гц.

Крім перерахованих переваг динамічний лазер MOTUS AX допомагає позбутися врослих волосків, які часто з’являються після інших видів епіляції і депіляції. А ще для проведення процедури не потрібно уникати сонця 2-3 тижні, як це було з попередніми поколіннями лазерів.

Як бачите, способів епіляції і пристроїв достатньо. Кожний має недоліки. Але найбезпечніший курс для вашої шкіри – однозначно на професійній лазерній установці.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню