11 міфів про лазерну епіляцю, які варто забути назавжди

Питання, які задають нам клієнти через незнання або страх робити епіляцію, ми зібрали в статті і відповідаємо на них.11 міфів про лазерну епіляцю, які варто забути назавжди фото

Отже, вся правда про лазерну епіляцію в міфах та причини їх появи.

Зміст статті:

Міф 1. Лазерна епіляція може викликати онкологію

Страх отримати меланому часто базується на тому, що УФ-промені, в надмірній кількості потрапляючи на шкіру дійсно підвищують ризик отримати цей вид раку. Але лазерний промінь не має нічого спільного з ультрафіолетом. Лазерні установки схвалені медичними організаціями. А лазерний промінь з короткою хвилею (до 800 нм) впливає тільки на пігмент волосини, руйнуючи волосяний фолікул. При цьому не зачіпає інші тканини, в тому числі і шкірний покрив.

Друге онкозахворювання, якого часто бояться наші клієнтки – рак грудей. В цьому випадку пояснення аналогічне: глибина проникнення променя – до 4 мм. І впливає він безпосередньо на меланін. На лімфатичні вузли, яких може бути багато в пахвовій області лазер не впливає.

Тільки людям, у яких підтверджене онкозахворювання, а також, тим, що знаходяться на стадії ремісії (до 5 років) – лазерні процедури протипоказані. Тому що лазерна епіляція – це процедура, при якій збільшується мікроциркуляція, яка підвищує швидкість поділу і росту клітин.

Міф 2. Лазерна епіляція може викликати опіки шкіри, появу рубців, пігментацію

Так, дійсно, такі реакції шкіри можливі. Але тільки в двох випадках:

  1. якщо не дотримуватися рекомендацій майстра епіляції;
  2. фахівець з лазерної епіляції неправильно підібрав протокол (відповідність параметрів лазерної установки фототипу шкіри і кольору волосся).

До рекомендацій відносяться догляд за шкірою після процедури, наприклад, користуватися SPF-кремом, уникати активної засмаги і не відвідувати солярій. Період таких обмежень залежить від типу лазера і становить від 3 днів до 2 тижнів.

Що стосується рубцювання – такий ефект виключається. Він міг бути тільки з пристроєм, який використовує електроліт. Зараз такі установки для видалення волосся не застосовують.

Міф 3. Лазерну епіляцію варто робити тільки після пологів

Глибина проникнення лазерного променя з довжиною хвилі до 800 нм, які застосовуються в сучасних установках – до 4 міліметрів. Тому епіляція на животі, або в області глибокого бікіні не може вплинути на органи малого тазу і дітородну функцію.

Протипоказання для вагітних пов’язано з тим, що гормональний фон змінюється і процедура лазерної епіляції малоефективна. Також майбутній мамі бажано виключити будь-який, навіть мінімальний психологічний дискомфорт.

Міф 4. Лазерна епіляція – це боляче

По-перше, вже існують лазерні установки, які забезпечують абсолютно безболісні процедури видалення волосся. Це стало можливим з новим поколінням олександритовий лазерів, які запатентовані в 2017 році італійською компанією DEKA. Процедура відбувається в русі і називається динамічною епіляцією. Крім того, на лазерах використовуються наконечники, які їх охолоджують. Наконечники запобігають прогріванню шкіри, яке на установках попередніх поколінь давало больові відчуття.

Що стосується інших лазерних установок – поріг чутливості людей різний. І для тих, хто спокійно витримує воскову епіляцію або наприклад, шугарінг – епіляція навіть не найсучаснішим лазером може виявитися цілком стерпною.

Для проходження процедури потрібні знеболюючі уколи, а на них може бути алергічна реакція – ще одна помилка. Найболючішими були процедури з фотоепілятором. І для їх застосування дійсно кололи місцеві анестетики. Зараз ці апарати практично не використовуються.

Міф 5. Депіляція дешевше епіляції

Порівняйте: шугарінг, ефекту якого вистачає на 3 тижні – приблизно коштує як 1 процедура лазерної епіляції. Курс процедур з лазером – 8-10, залежить від фототипу шкіри і кольору волосся. Але вплив лазера руйнує волосяні фолікули повністю і волосся не росте. З шугарінгом волосся може тільки трохи стати тонше, деякі волоски частково відриваються і вростають. Та й процедури потрібно проводити регулярно.

Тепер щодо воскової епіляції. Вартість однієї процедури набагато нижче, в порівнянні з лазерною епіляцією, але ефект на пару тижнів. І знову треба записуватися на процедуру.

Що стосується лазерного видалення волосся – після повного курсу (7-10 разів). Щоб насолоджуватися гладкою шкірою потрібно лише 1 раз на рік записуватися на підтримуючу процедуру. І ніяких постійних «ходінь по муках».

Міф 6. Перед процедурою треба відрощувати волоски

Навіть кілька днів з відрослими волоссям до моменту епіляції приносять жінці відчуття дискомфорту і невпевненості. Ви обираєте джинси і футболки в спеку, коли хочеться одягнути відкрите плаття. Адже у вас скоро епіляція.

АЛЕ! Тільки не з олександритовим лазером MOTUS AX. Процедура в динаміці проводиться тільки на поголеному волоссі – за 1 добу до епіляції або в той же день. Тому можна не соромитися і відчувати себе рішуче – в колі близьких і на роботі.

Міф 7. Лазерна епіляція не видаляє волосся назавжди

Більше того, на форумах зустрічаємо твердження, що будь-які методи видалення волосся призводять їх до активного росту. Тут варто пояснити про фази росту волосся. Їх три:

  • Анаген – активне зростання. Триває від 2 до 7 років. Саме на цій стадії активно формується пігмент і руйнування фолікула за рахунок впливу лазера виключає подальший ріст.
  • Катаген – перехідна стадія, триває кілька тижнів. За цей час волосяний сосочок, який доставляє живильні речовини волосяній цибулині, атрофується. Вироблення пігменту припиняється.
  • Телоген – фаза відпочинку. Волосина випадає, процеси активності припиняються. Термін відпочинку волосся приблизно 3-4 місяці.

Вплив лазером на волосся в активній стадії росту, коли виробляється максимум меланіну – найефективніший. Але з часом, навіть після повного курсу лазерної епіляції потрібно проводити профілактичні сеанси, щоб видалити і ті волоски, які були в момент процедур в перехідній або стадії відпочинку. Коли пігмент, на який впливає лазер був відсутній або його було в фолікулі мало.

Якщо ви виконуєте всі рекомендації, робите процедури по графіку фахівця і ходите на підтримуючі процедури, які тривають лічені хвилини – гладку шкіру гарантуємо.

Міф 8. Результат можна побачити тільки по завершенню всього курсу

Це не так. Вже після першої процедури волосся стає менше, кожен раз волосина робиться м’якшою, тоншою.

Варто відзначити, що результат процедури дуже залежить від фототипу шкіри, кольору волосся і вашого віку:

  • для молодих людей кількість процедур може бути більшою, ніж для людей після 40-50 років;
  • чим волосся темніше і жорсткіше при світлій шкірі, тим вищі характеристики можна виставити на лазерній установці, відповідно, волосся руйнується швидше;
  • світле волосся вимагає на 2-3 процедур, більше, ніж темне.

Після закінчення повного курсу можуть з’являтися поодинокі слабкі волосинки, які і прибираються відвідинами салону, про які ми писали вище.

Міф 9. Лазерна епіляція провокує вростання волосків

Волоски вростають в шкіру з кількох причин:

  • у вас щільний шар епідермісу;
  • ви рідко робите пілінг;
  • недостатньо зволожує шкіру;
  • застосовуєте депіляцію, яка вам не підходить;
  • голитеся, зрізуючи разом з волосиною тонкий шар епідермісу.

При депіляції воском, цукровою пастою (шугарінг) деякі волоски вириваються частково. Але після процедури вони ослаблені і не можуть «пробитися» через шкіру. Тоді починають рости всередину, в зворотній бік, часто таке зростання супроводжується запаленням.

Крім того, при різкому знятті волосся перерахованими методами, знімається тонкий шар шкіри, іноді з’являються мікроранки. Аналогічні пошкодження з’являються, коли ви голитеся. У місцях загоєння шкіра стає товщою і волосся через неї не може прорости.

При лазерній епіляції вплив на шкіру нульовий. Лазер «працює» тільки з пігментом, який знаходиться в фолікулі. Тому шкіра залишається цілісною.

Більш того, лазерна епіляція – один зі способів боротьби з вростанням волосся.

Міф 10. Лазерна епіляція – жіноча процедура

Чоловіки давно оцінили плюси лазерної епіляції, тому що процедура допомагає позбутися від:

  • постійного подразнення на шиї від гоління;
  • врослих волосків на обличчі;
  • одиночних волосин на щоках вище лінії бороди;
  • волосся в пахвовій області;
  • надлишкової «рослинності» на спині, животі, грудях і т.д.

Після процедури представникам сильної статі легше дотримуватися щоденної гігієни тіла та почуватися привабливішими. А неприємні відчуття під час гоління відходять у минуле.

Міф 11. Лазерна епіляція заборонена влітку

Обмеження, пов’язані з тим, що не можна з’являтися на сонці до і після процедури 2-3 тижні, часто змушують відкладати видалення волосся на холодну пору року. Але такі умови і запобіжні заходи відносяться до лазерних пристроїв попередніх поколінь.

Апарат MOTUS AX, який ми використовуємо в роботі, дозволяє проходити цілий курс незалежно від пори року. Ви вільні у своїх діях круглий рік, тільки лише виконавши кілька рекомендацій:

  • до і після процедури 3 дні уникати активного засмаги;
  • не використовувати на місце епіляції в ці дні спиртовмісні препарати;
  • після процедури 3 дні захищати шкіру сонцезахисним кремом;
  • не вдаватись під час курсу до видів епіляції, які травмують фолікул.

Бездоганно гладку шкіру без волосся, запалень і подразнень забезпечує курс лазерної епіляції на установці від італійської компанії DEKA.

Записуйтеся і даруйте сертифікати на процедури близьким людям.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню