Світле волосся та лазерна епіляція: що потрібно знати

Метод лазерного видалення заснований на селективному фототермолізі. Це означає, що лазерний промінь нагріває лише певні тканини. При епіляції це пігмент меланін, який забарвлює волосся. При сильному нагріванні фолікул руйнується — волосся не отримує живлення та не росте.

Чим темніше волосся, тим більше тепла акумулюється у волосяному мішечку і тим швидше волосся руйнується під дією лазера. Результат залежить від кольору волосся, а також від лазерної установки, за допомогою якої впливають на волосся.

Що таке меланін та як він впливає на ефективність епіляції?

Фото Лазерна епіляція світлого волосся - пояснення майстра

Меланіни виробляються спеціальними клітинами кореня – меланоцитами. Там вони потрапляють у волосся і дають йому колір. Є 2 типи меланіну:

  • Еумеланін — темно-коричневий пігмент, у вигляді зерен, які надають волоссю темні відтінки. На збільшених фото волосся видно саме цей тип пігменту.
  • Феомеланін — пігмент червоно-жовтогарячого кольору, у вигляді частинок, розташованих нерівномірно по всій волосині. На мікрофото його практично не видно через дрібний розмір. Цей пігмент забарвлює волосся в світлі та вогняні відтінки.

Природний колір та глибина залежить від співвідношення цих двох меланінів, а також від товщини волосся.

Практично весь меланін знаходиться в корені. Тому, нагрівати за допомогою фототермолізу треба максимально сам корінь та волосяну цибулину.

Меланін також є у шкірі. Залежно від розподілу меланоцитів та здатності виробляти меланін, всі відтінки шкіри умовно поділені на 6 фототипів (класифікація Фітцпатрика). Для різних фототипів обираються протоколи роботи лазерного апарату – налаштування на певне поєднання шкіри та волосся.

Щоб при епіляції не пошкодити шкіру, майстер повинен чітко знати, як працює обладнання, як промінь діє, а також як обирати протоколи для максимальної безпеки та ефективності процедури. Для цього спеціалісти LasrVille проходять спеціальне навчання у постачальника апаратури. Це означає, що звертаючись до нашої мережі салонів епіляції, ви можете бути впевнені у професіоналізмі персоналу.

Як видаляється світле волосся лазером?

Фото Епіляція на світлому волоссі можлива

У зв’язку з тим, що лазерний промінь впливає на фарбуючий пігмент, а в світлому волоссі цього пігменту набагато менше, ніж у темному – світле волосся «виводити» складніше. Тим не менш, меланін у ньому все одно є (на відміну від сивого волосся, в якому пігмент відсутній).

Епіляція на олександритовому лазері від компанії DEKA впливає на меланін блондинок та блондинів. Але оскільки кількість пігменту невелика, кількість тепла, яку «бере» на себе темний пігмент, менше. Вплив на ріст волосся менш виражений.

Відповідно, кількість процедур на курс зростає. Якщо на темне волосся тривалість курсу складає 6-8 процедур, власники світлого волосся проходять до 12-15 сеансів.

Про вплив інших факторів на кількість процедур курсу лазерної епіляції читайте на сторінці.

Шановні наші світловолосі клієнти! Чекаємо на вас, щоб зробити шкіру гладкою на сучасному лазерному устаткуванні.

Світле волосся та лазерна епіляція: що потрібно знати фотоАвтор статті

Спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню