Як скоротити кількість сеансів на курс лазерної епіляції, що відбувається з волоссям у перервах між процедурами і про те, чому не можна виривати волосся після епіляції, розповідаємо в матеріалі.
Як впливає на волосся лазерний промінь?
Щоб пояснити, чому важливо дотримуватися рекомендацій щодо догляду за волоссям, коротко розповідаємо про те, як «працює» лазерне видалення.
Під час епіляції промінь впливає на фарбуючий пігмент (меланін), що знаходиться у волосяному фолікулі. Поглинаючи енергію світла, меланін нагрівається і руйнує росткову зону волосся.
Лазерна епіляція на установці MOTUS AX, яка використовується в наших салонах, безболісна та проходить за лічені секунди.
Безболісність досягається завдяки вбудованій установці, що охолоджує, а швидкість пояснюється MOVEO — запатентованою технологією епіляції в русі.
Що відбувається з волоссям під дією лазера?
Після впливу променя, стрижень волосини разом із коренем через 2-3 тижні випадає. Якщо видалене волосся знаходиться в активній фазі зростання, формується новий стрижень і на нього при наступній процедурі знову впливатиме лазерний промінь, поступово послаблюючи його.
Якщо за кілька тижнів перерви між процедурами волосся переходить у стадію катагену – кровопостачання припиняється, і воно більше не зростає.
Як можна видаляти волосся між процедурами лазерної епіляції?
Ми рекомендуємо між процедурами волосся голити або видаляти за допомогою крему для депіляції. При цьому немає впливу на цибулину, в якій зосереджено максимум меланіну і під час наступної процедури лазер активно діє на волосся, поступово роблячи шкіру гладкою.
Щоб мінімізувати подразнення від станка для гоління – використовуйте щоразу новий. Таким чином ви також попередите вростання волосся: тупі леза знімають верхній шар шкіри і волоссю складно «пробиватися» на поверхню.
Що стосується подразнення на шкірі – ми докладно розповідаємо про засоби, які використовуємо після епіляції для заспокоєння шкіри у матеріалі. Там же говоримо про те, як запобігти подразненню і про способи швидкого позбавлення від почервонінь.
Чи вискубувати волосся після епіляції?
Клієнти наших салонів часто запитують: «Чому не можна виривати волосся після епіляції?».
Головна причина – це те, що видаляючи волосся за допомогою пінцету, епілятора або воскової смужки, ви видаляєте цибулину. А саме там знаходиться максимальна концентрація меланіну, завдяки якому відбувається ослаблення волосся та припинення росту. Іншими словами — якщо видалити волосся з коренем, лазерний промінь не знайде “мішень”, в яку він цілиться.
Друга проблема, яка виникає, якщо ви фізично видаляєте волосся між процедурами епіляції – неможливість розрахувати кількість сеансів на курс. Пояснюється це тим, що волосина, яка видалена у стадії активного росту починає рости через 2-3 тижні. І якщо під час сеансу на нього промінь не вплинув, вона залишається непошкодженою.
Таким чином ви ходите на епіляцію, але не використовуєте ефективність установки на всі 100%. І волосся, яке ви вищипуєте в перерві між відвідуваннями, гарно росте. Курс у заявлені 8-10 процедур не закінчується, і щоб зробити гладку шкіру ви змушені відвідувати салон довше.
Якщо ж ви дотримуєтеся всіх рекомендацій майстра «ДО і ПІСЛЯ» процедури, відвідуєте нас в потрібний термін, ваше тіло незабаром стане таким як бажаєте — абсолютно гладким.
Автор статті
Гордійченко Аліна
Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції