Лазерна епіляція: це назавжди?

Лазерна епіляція – один з найефективніших способів попрощатися з регулярним голінням ніг (та інших частин тіла). Багато наших клієнтів часто запитують: “Чи правда, що лазерна епіляція видаляє волосся назавжди?” Давайте розберемося, що мається на увазі в даному випадку під словом “назавжди”.

Як працює лазер?

Лазерна епіляція: це назавжди? фото

Щоб зрозуміти принцип процедури і дізнатися, чи дійсно видаляється волосся лазерною епіляцією назавжди, пояснюємо, як працює лазер і як волосся перестає рости.

Під час процедури промінь спрямовується на волосяний фолікул. Пігмент меланін, який є в цибулині, поглинає світло лазера і перетворює його в теплову енергію. Ця енергія руйнує цибулину волосини. З пошкодженої цибулини нова волосина не росте.

Тут ще варто розповісти про життєвий цикл волосся. Він складається з трьох фаз:

  • Активного зростання.
  • Перехідного періоду.
  • Спокою.

У першому випадку матричні клітини інтенсивно діляться, створюючи нові волоски. В перехідній фазі матриця руйнується, і волосся виштовхуються на поверхню шкіри. На останньому етапі волосся повільно відмирає і випадаює. Як це впливає на ефективність лазерної епіляції?

Під час процедури волосся знаходяться на різних стадіях циклу, а світло лазера видаляє тільки ті, які перебувають у фазі росту. Тому вирішити питання видалення волосся лазером назавжди за допомогою однієї процедури неможливо.

Скільки процедур необхідно, щоб за допомогою епіляції назавжди позбутися від волосся?

Лазерна епіляція: це назавжди? фото

Кількість необхідних процедур залежить від:

  1. кольору волосся;
  2. товщини волосяної цибулини;
  3. області обробки;
  4. гормонального фону;
  5. віку людини;
  6. прийняття вітамінів та інших препаратів.

Нагадуємо, що лазер впливає на волосся тільки в фазі їх зростання. Під час першої процедури лазерна епіляції позбавляє від волосся назавжди тільки ту частину, яка знаходиться на етапі активного росту. Щоб подіяти на решту волосин, які тільки виросли волоски, між процедурами потрібна перерва в кілька тижнів.

В середньому потрібно мінімум 6-8 процедур для лазерного видалення волосся назавжди. Їх ми повторюємо, поки не досягнемо бажаного результату. Також варто пам’ятати про те, що жоден лазер не видаляє назавжди 100% волосся, бо проростають волосини, ті, які були у спокою під час курсу. Також під час епіляції не видаляються волосини без меланіну – пушкові та сиві.

Від чого залежить ефективність лазерної епіляції

Лазерна епіляція: це назавжди? фото

Вважається, що лазерна епіляція прибирає волосся назавжди на 90%. Але результати залежать також від особливостей організму. І все ж, статистика показує, що лазерна епіляція – найбільш ефективний засіб позбавлення від небажаного волосся.

Що стосується ціни на видалення волосся назавжди – головним фактором є ділянка шкіри, на якій проводиться сеанс (її розмір) та кількість процедур, яка відрізняється для кожної людини.

Підводячи підсумки про те, як лазерна епіляція позбавляє від волосся назавжди, не слід забувати і про природну здатність організму до регенерації. Це означає, що через кілька років окремі волоски можуть знову з’явитися. Впливають на ріст волосся також гормональні зміни, періоди менопаузи, статевого дозрівання, вагітності. Для підтримки гладкості шкіри рекомендуємо проводити профілактичну процедуру 1-2 рази на рік.

Ми працюємо на олександритовому лазері Motus AX. Завдяки спеціальній системі охолодження з сапфіровим наконечником, він впливає безболісно, ​​швидко і дозволяє видалити волосся в стадії анаген назавжди.

Багато наших клієнтів вже насолоджуються гладкою шкірою цього літа – запрошуємо і вас приєднатися до них!

Лазерна епіляція: це назавжди? фото

Автор статті

Лікар, Спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню