Надмірний ріст волосся. Гіпертрихоз. Гірсутизм.

Фото Повышенная волосатость

Часто жінки кажуть, що в них «підвищена волохатість», навіть після курсу епіляції на діодному лазері. Волосся менше не стало, росте навіть там, де в інших дівчат ніколи не було: на верхній губі та підборідді, на шиї та грудях, по білій лінії живота. У цьому аналізи показують, що з гормонами повний порядок. Давайте розберемося із причинами такого явища.

Гірсутизм

Це надмірне “оволосіння” у нетипових для жінок місцях. Наприклад, зона обличчя, ареол, спини, сідниць, шиї. Таке волосся в основному більш жорстке і темне. Може переходити на сусідні зони. Наприклад, були на підборідді, а згодом з’являтися на шиї. Також його називають чоловічим типом оволосіння.

Звідси виникає питання: «Це патологія організму чи норма»?

У разі гірсутизму це не норма, тому що ендокринна система (яєчників або надниркових залоз) працює з відхиленнями. Але не поспішайте здавати аналізи на гормони, вони можуть показати патологію. Якщо показники в межах норми, медицина розглядає це як безпричинний прояв.

Підвищена “волохатість” у цьому випадку пов’язана з підвищеною чутливістю периферійних рецепторів до гормону андрогену, що виробляється наднирниками. Люди отримують подібні аномалії у спадок.

Також причиною гірсутизму може бути побічний ефект гормональної терапії.

Гіпертрихоз

Поговоримо ще про одне схоже захворювання, коли волосся з’являється без причини (при нормальних показниках гормонів). Це гіпертрихоз. Подібне відхилення від норми росту волосся переважно буває у чоловіків. Передається з покоління до покоління Y-хромосомою. Волосся в цьому випадку росте щільно і рясно. Можна це побачити навіть у немовлят.

Захворювання супроводжується неврологічними симптомами (слабкість ніг, втрата чутливості, недостатність сфінктера) тощо. На обличчі надмірне оволосіння захоплює брови (зростаються), нерідко спостерігаються у кількох членів сім’ї.

Фото Повышенная волосатость. Гирсутизм.

Чи зможе лазерна епіляція допомогти у такому разі? Так, може, але для видалення волосся потрібно збільшити кількість сеансів, порівняно із середньостатистичним курсом процедур.

Вік, після якого рекомендуємо розпочинати курс лазерної епіляції – приблизно 17-21 рік. Це пов’язано з тим, що гормональний фон ще встановлюється.

Перед початком курсу у нашому центрі лазерної епіляції може проконсультувати лікар. Або зверніться до лікаря, з яким спілкуєтеся з питань гормональних порушень.

Не обіцяємо, що шлях до гладкої шкіри буде швидким. Але завдяки технології Moveo, наш олександритовий лазер із проблемою впорається. Безболісність гарантуємо.

Результатами ви будете приємно вражені!

Автор статтті Косметолог, майстер з лазерної епіляції Кулик Євгенія Аркадіївна

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню