Переваги лазерної епіляції над іншими методами видалення волосся

Ми спілкуємося по відеозв’язку, за лічені секунди перераховуємо гроші по всьому світу, а штучний інтелект дозволяє запускати безпілотні автомобілі.

Чому ж у галузі косметології досі використовуємо варварські методи видалення волосся? А не вдаємося до сучасних способів, які працюють безболісно та ефективно.

Читайте про переваги методу видалення волосся за допомогою епіляції олександритовим лазером Motus AX.

Фінансова вигода

Переваги лазерної епіляції над іншими методами видалення волосся фото

На перший погляд, курс здається дорогим задоволенням. Один сеанс лазерної епіляції дорожчий, ніж процедура ваксингу чи шугарінгу. Але ефект гладкої шкіри після подібних «мук» – лише на кілька тижнів. Періодичність – головний секрет гладкої шкіри під час використання цих двох методів видалення волосся.

Щодо результатів курсу лазерної епіляції – кількість волосся на оброблених ділянках скорочується на 80-90%. Потрібно лише ходити на підтримуючі процедури 1-2 рази на рік, щоб видаляти волоски, які під час відвідувань знаходилися у фазі «сну».

Якщо підсумувати вартість регулярних процедур дії воском та цукровою пастою – сума вийде величезною.

А ще додайте до цього болючість, а іноді і ризики зараження у сумнівній стерильності, наприклад, у домашніх умовах. Чимало часу потрібно витратити на ці регулярні походи до майстра.

Безболісність

Епіляція на сучасному устаткуванні проходить безболісно і швидко завдяки системам, що охолоджують. Наприклад, у лазерному апараті Motus AX, який використовуємо в нашій мережі салонів, вбудований сапфіровий наконечник. Він охолоджується до 15 градусів, а це означає, що шкіра не нагрівається як на обладнанні попередніх поколінь.

За рахунок сапфіру, а також епіляції в русі (технологія MOVEO), фолікули прогріваються поступово, а вплив на шкіру – лише у вигляді прохолоди. Тому на лазерній епіляції в LaserVille ви можете просто розслабитися та відпочивати, поки майстер працює.

А болючі відчуття, які раніше асоціювалися з гарантованим видаленням, залишаються у минулому. Настала ера ефективного обладнання, яке не створює навіть найменших неприємних відчуттів.

Частота відвідувань

Переваги лазерної епіляції над іншими методами видалення волосся фото

Курс лазерної епіляції становить в середньому 6-8 процедур.

Залежно від гормонального фону, кольору волосся та ще деяких індивідуальних показників вашого організму, кількість сеансів може збільшитися до 12-15.

Між першою і другою процедурою минає час, достатній для того, щоб більше волосся перейшло в стадію активного росту.

З кожною наступною процедурою інтервал збільшується, волоски стають м’якшими і світлішими. Щоразу їх стає менше.

Після проходження всього курсу вам залишається насолоджуватися гладкою шкірою та відвідувати профілактичні процедури раз на 6 місяців.

Це набагато менше, ніж ви витрачаєте на віск та шугаринг.

Не потрібно відрощувати волоски

Перед лазерною епіляцією волоски, як для вище перерахованих процедур, не треба відрощувати. Це означає, що вам не потрібно постійно відчувати дискомфорт, підбираючи лише закритий одяг.

Переваги лазерної епіляції над іншими методами видалення волосся фото

Ви можете між процедурами спокійно голити волосся, тому що на сеансі воно не потрібне.

Лазерний промінь впливає лише на максимальне скупчення меланіну – волосяну цибулину, що знаходиться на глибині кількох міліметрів.

І ще одна перевага проходження курсу епіляції на нашому апараті — вам завжди можна засмагати. Чого не можна сказати про епіляцію на приладах, що використовується в інших салонах краси.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи буде ефективною процедура, або маєте питання — телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок.

З радістю відповімо та запропонуємо акційні пропозиції, що діють на даний момент.

Дізнайтеся з нами, як це мати гладку шкіру!

Раскокоха Любов - майстер лазерної епіляції, косметолог

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню