Як поєднувати лазерну епіляцію з іншими б’юті процедурами?

Повне відновлення шкіри після епіляції у нашому салоні – це 2-3 дні. Адже лазерна установка Motus AX – це тандем ефективності й турботи.

Та все ж нас часто запитують: «Як поєднувати інші процедури, що проводяться на шкірі?». Отже, говоримо про це з лікарем, майстром епіляції.

Підготовка до лазерної епіляції

Фото 1 Як поєднувати лазерну епіляцію з іншими б'юті процедурамиЧому виникають питання про сумісність лазерної епіляції з іншими процедурами?

Бо всім клієнтам ми постійно наголошуємо на тому, що правильна підготовка впливає на відчуття комфорту та на ефективність процедури лазерної епіляції. Крім того, це про швидкість відновлення ПІСЛЯ.

Перераховуємо найпопулярніші б’юті процедури та даємо поради, коли на них записуватися, щоб шкіра вас тішила гарним виглядом.

Ін’єкції краси

Ботокс. Якщо лазерна епіляція проводиться на обличчі, де робилася процедура (наприклад, лоб чи міжбрів’я) – обов’язково дайте шкірі відпочинок 2-3 тижні.

Біоревіталізація. Зачекайте два тижні після, а тоді вже – гайда до нас. Так само краще зробити паузу на 10-14 днів після епіляції, якщо бажаєте омолодити шкіру.

Масаж

Після епіляції масаж робити не бажано. Шкірі потрібно розслабитися, відновитися та повернутися до природнього стану. А через 3-5 днів сміливо йдіть до салону, та підвищуйте її тонус, віддаючись м’яким ручкам масажиста.

Солярій та засмага

На відміну від інших лазерних установок, динамічний олександритовий лазер дозволяє вам безпечно виходити на сонце вже через 3 дні після сеансу епіляції.

Секрет – у дбайливому проведенні з використанням потужної охолоджувальної системи та динамічному русі.

Щодо засмаги перед епіляцією ¬– аналогічно радимо не проводити сонячні ванни 3 дні до процедури.

Татуаж

Фото 2 Як поєднувати лазерну епіляцію з іншими б'юті процедурамиПоєднувати тату та лазерну епіляцію можна лише у тому випадку, коли малюнок знаходиться не в зоні дії лазера.

Та якщо ви бажаєте видалити волосся на сусідній ділянці, наприклад на передпліччі (а тату знаходиться вище ліктя) його можна просто закрити.

Коли ж зображення потраплятиме у зону дії апарату – ми не робитимемо епіляцію, бо це небезпечно для вашого здоров’я. Детальніше – читайте на сторінці блогу.

Глибоке очищення шкіри

Якщо поєднуватимете епіляцією зі скрабуванням – ризикуєте отримати запальні процеси та сповільнення природного відновлення шкіри.

Адже будь-яка чистка – вакуумна чи механічна – це шоковий вплив на вашу шкіру. Хоча на ефективність епіляції вона не впливає.

Тут головне – дати шкірі кілька днів відпочити. Тому, щоб почуватися на 100% комфортно, можете записуватися на скраби, хімічні та інші пілінги за 3-5 днів до та після епіляції.

Фотоомолодження

Якщо маєте курс цього сучасного покращення вигляду – радимо спочатку сходити на епіляцію, потім вже на фотоомолодження шкіри.

Перманентний макіяж

Якщо ви вдосконалюєте власний образ, підкреслюючи контури губ – ніякі обмеження щодо епіляції не потрібні. Бо на фарбу червоно-рожевих відтінків лазерний промінь не реагує.

Що стосується брів – якщо на них немає набряку чи “кірочок” робити видалення волосся лазером Motus AX безпечно.

Ми лише прикриваємо затемнені брівні дуги за допомогою білого олівця чи інших допоміжних засобів (наприклад, спонжів тощо).

Пластична хірургія і лазерна епіляція

Фото 3 Поєднання б'юті процедур з лазерною епіляцієюХоча глибина проникнення лазерного променя сягає не більше 4 мм, та вплив є тільки на пігмент меланін.

На інші тканини, що знаходяться поряд, вплив відсутній завдяки фототермолізу (у статті ми розповіли детально про це поняття).

Єдине, що вам потрібно до початку курсу епіляції – почекати завершення післяопераційного періоду.

Догляд після процедури

Крім того, що ви робите паузи між деякими перерахованими процедурами, також зверніть увагу на догляд за шкірою безпосередньо після епіляції.

Обмежень у нас набагато менше, ніж у інших салонах, що використовують діодні чи звичайні олександритові лазери. Та все ж першу добу після процедури НЕ РАДИМО:

  1. користуватися засобами, що містять спирт;
  2. використовувати жирні креми та лосьйони (краще обирати з нейтральним рН-складом);
  3. ходити до сауни чи лазні та приймати інші теплові процедури.

Для купання та вмивання надайте перевагу прохолодній воді.

Піклування про клієнта у LaserVille – перш за все. Тому ми чекаємо, поки ваша шкіра заспокоюється після інших процедур і тільки тоді запрошуємо на епіляцію.

У нас є все, щоб зробити вашу шкіру гладенькою та ніжною.

Автор статті - лікар, спеціаліст з лазерної епіляції Ярмоліч Юлія Сергіївна
Автор статті

Лікар, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню