Результати лазерної епіляції: коли з’явиться эффект?

Наші майстри епіляції продовжують відповідати на найпоширеніші запитання відвідувачів. І зараз поговоримо про те, коли видно ефект після лазерної епіляції.

Як впливає обладнання?

Результати лазерної епіляції: коли з'явиться эффект? фото

Видимість результату процедури насамперед залежить від лазерного устаткування, на якому проводиться процедура.

Для проведення епіляції на одних апаратах потрібне волосся на поверхні шкіри до 2-3 мм. Тоді волосся “спалюється” від високої температури, і це видно відразу після епіляції. При цьому частина волосини, яка знаходиться нижче за поверхню шкіри, «виштовхується» вгору протягом декількох днів.

На інших апаратах (як наприклад, на олександритовому Motus AX) волосся має бути поголеним. Це робиться для того, щоб на шкірі не було термічного опіку, а енергія максимально потрапляла у фолікул, де знаходиться найбільше меланіну.

Саме на цей пігмент діє лазерний промінь, руйнуючи живильне середовище волосся. І тут ефект неозброєним оком відразу непомітний.

Волосся, яке знаходиться в активній стадії зростання і на яке вплинув лазерний промінь олександритового лазера, припиняють зростання. Тому що пошкоджена волосяна цибулина. Протягом 10-20 днів це волосся випадає.

Скільки потрібно процедур, щоб побачити ефективність?

Після першої процедури можна помітити, що волосся росте менше. Якщо говорити у цифрах – це близько 30-40% від загальної кількості. Якщо волосся мало, наприклад, у ділянці ніг – ви побачите різницю. Якщо волосся на обробленій ділянці досить багато — ви можете особливої ​​різниці і не помітити. Оскільки стадії зростання безперервно змінюють одна одну – активне зростання, відпочинок та перехідна фази. І поруч із волосинами, обробленими лазером, починають рости ті, що були у фазі відпочинку.

Приблизно після 3-4 процедури майстер епіляції може зорієнтувати, скільки знадобиться процедур на весь курс і як часто потрібно робити підтримуючі процедури після його завершення.

Для того, щоб зробити шкіру повністю гладкою, потрібен курс із циклу відвідувань. Їхня кількість залежить від декількох аспектів – відтінку волосся, густоти, зони обробки, віку та ін. Докладніше – читайте у матеріалі.

З кожною наступною процедурою курсу волосся стає менше, воно стає тоншим і світлішим.

Що ще важливо для отримання ефекту після лазерної епіляції?

Результати лазерної епіляції: коли з'явиться эффект? фото

Крім того, що є перелічені причини неотримання результату після кількох сеансів, є й інші фактори – людські. Зупинимося коротко кожному з них.

Підготовка до сеансу

Якщо майстер говорить, що 2-3 тижні не можна робити інші види епіляції, засмагати та проходити курс під час лактації та вагітності, то це недарма.

Це наша зацікавленість у тому, щоб ви не витратили час і гроші, а отримали бажаний результат. Якщо ігнорувати ці настанови, ефект зводиться до мінімуму або взагалі відсутній.

Дотримання післяпроцедурного режиму

Після процедури не можна вищипувати волосся, використовувати інші види епіляції, які впливають на волосяну цибулину. Маємо на увазі воскову епіляцію та шугаринг.

Перерви між сеансами

Якщо ви чітко дотримуєтеся часу відвідування, рекомендованого майстром епіляції, вам нема про що турбуватися – незабаром ваше тіло буде «безволосим» і вам не доведеться шукати виправдання та причини, «чому після лазерної епіляції не видно ефекту». Це пов’язано зі стадіями розвитку фолікула, переходом організму від однієї до іншої, різною тривалістю цих фаз.

Бажання отримати результат швидко

Результати лазерної епіляції: коли з'явиться эффект? фото

Деякі наші клієнтки, порівнюючи ефект після процедур ваксингу та шугарінгу, хочуть побачити якісь результати вже після першої процедури.

Але процес видалення за допомогою лазерної установки може тривати від кількох місяців до року. Позитивна сторона при цьому, що вам не потрібна така регулярність відвідувань салону як при згаданих процедурах.

Помилки майстра епіляції

Ми впевнені в майстрах LaserVille, оскільки періодично проводимо навчання та тренінги, всі фахівці мають сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію.

Лазерна епіляція: коли видно ефект?

Підсумуємо. Після першої процедури ви побачите ефект у вигляді зменшення волосся. Але до другого-третього сеансу волосся знов починає активно рости. Чому?

  1. По-перше, це пов’язано з природними циклами росту волосся, коли фази активного зростання та відпочинку змінюють одна одну. Причому різних ділянках тіла тривалість фаз відрізняється.
  2. По-друге, залежно від гормональної складової конкретного організму, може підвищитися активність росту сплячого волосся після другої-третьої процедури.
  3. По-третє, є гормонозалежні зони, в яких кількість волосся величезна. Для порівняння – на ногах кількість волосся на 1 кв. см – 80-90 шт., на щоках та підборідді – досягає 500-800 штук на 1 кв. див! У зв’язку з цим ви неозброєним оком не помітите зменшення після 1-2 процедур.

Результати лазерної епіляції: коли з'явиться эффект? фото

Але ми з впевненістю можемо сказати, що після курсу процедур, незалежно від відтінку волосся та зони обробки, ви отримаєте чисту, оксамитову шкіру. Звісно, ​​за умови виконання всіх рекомендацій фахівця.

Крім того, що процедура лазерної епіляції на нашому динамічному лазері ефективна, вона ще й повністю безпечна та безболісна – в апарат вбудована сучасна система охолодження.

А це означає, що ви не ризикуєте отримати алергічну реакцію від знеболювальних засобів, не будете тремтіти від очікування неприємних відчуттів на шкірі.

Протягом кількох хвилин, поки ми проводимо процедуру, ви розслаблені та відпочиваєте з улюбленим напоєм у руках.

 

 

Автор статті - косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції Захарченко Марина Сергіївна

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню