Чи можлива лазерна епіляція ніг при варикозному розширенні вен?

Наші клієнти цікавляться, чи можлива лазерна епіляція при варикозі. Ми вирішили створити матеріал з описом хвороби та поясненням, чому варикоз є у списку протипоказань до видалення волосся лазером.

Коротко про варикоз

Це стан організму, при якому розширюються вени, порушується робота клапанів судин і знижується живлення тканин, що знаходяться близько до розширених вена. Явна ознака хвороби – потовщені судини на ногах, які видно неозброєним оком.

Фото Варикоз та лазерна епіляція

Існує 4 стадії захворювання. При варикозному розширенні вен стан людини ускладнюється з переходом від першої стадії до останньої:

  • 1 – ноги швидко втомлюються, з’являється тяжкість та поодинокі судинні зірочки.
  • 2 – до симптомів першої стадії додається набряклість біль та судоми увечері, коли людина втомилася. Над шкірою стають видні судини у вигляді «змійок».
  • 3 – на цій стадії біль стає сильнішим, судоми з’являються незалежно від часу доби, шкіра в області піднятих вен починає пігментуватися і стає сухою через порушення живлення тканин.
  • 4 стадія – судини починають запалюватися, доторкання до них спричиняє біль, з’являються трофічні виразки, можуть виникати кровотечі, запалення стінок вен та приєднання вторинної інфекції.

Від варикозу більше страждають жінки. Згідно зі світовою статистикою, захворювання в них виникає вчетверо частіше, ніж у чоловіків.

Протипоказання при варикозному розширенні вен

Збалансоване харчування при цьому захворюванні відіграє важливу роль. Є продукти, які ускладнюють перебіг варикозу: наприклад, сіль та цукор, які затримують рідину в організмі, сприяючи виникненню набряклості.

Друга заборона при варикозі – певні фізичні навантаження. Протипоказаний тривалий швидкий біг, інтенсивна їзда велосипедом, силові вправи з обтяжувачами на ноги, активні стрибки та робота стоячи. У той же час рух тіла обов’язковий, щоб сидячий спосіб життя не призводив до збільшення ваги, який у свою чергу негативно впливає на судини.

Лазня, сауна, гаряча ванна, фізпроцедури, що зігрівають, а також тривале перебування на сонці протипоказані. Тому що високі температури дають наслідки: уповільнюють відтік крові, провокують пошкодження стінок, утворення тромбів та набряків.

Як “працює” лазерна епіляція

Фото Чи можна робити лазерну епіляцію при варикозі?

Лазерний епілятор перетворює енергію на вузьконаправлений потік випромінювання. Цей спрямований пучок потрапляє на певну глибину тіла (наприклад, діодний – 4 мм, олександритовий – 3,5 мм).

При цьому енергія світла поглинається темним пігментом – меланіном. Нагрівається росткова частина волосся та судини, що її живлять. Припиняється надходження необхідних для зростання волосся елементів, і він росте.

Залежно від типу лазерного обладнання вплив на тіло людини відрізняється. Для процедур на деяких пристроях потрібні анестетики, щоб мінімізувати хворобливі відчуття, що виникають через нагрівання шкіри.

На щастя, вже випускаються апарати із вбудованими системами охолодження. Такі дбайливо поводяться з вашою шкірою і на процедурі не потрібне знеболювання. Наприклад, професійна установка Motus AX, яку використовують майстри LaserVille.

Який вид епіляції можна застосовувати при варикозі?

При епіляції олександритовим лазером Motus AX вплив температури на шкіру мінімальний. Це завдяки вбудованій системі охолодження, а також швидкій епіляції в русі. Промінь впливає тільки на меланін, не торкаючись навколишніх тканин.

Динамічна лазерна епіляція ніг при варикозі виключає небажане тепло, на відміну процедур ваксингу чи шугарингу. Теплова дія на верхні шари шкіри, як при роботі апаратів попередніх поколінь, теж мінімальна. Більше того, лазерні установки використовують для лікування варикозів.

Фото Лазерна епіляція і варикоз - що треба знати?

Але навіть незважаючи на мінімальний вплив тепла, який отримує шкіра на сеансі, потрібна обережність. Тому, якщо у вас варикоз – перед початком курсу обов’язково проконсультуйтеся з лікарем-флебологом.

Лікар напише точний діагноз, визначить стадію патології, дасть добро на проведення лазерної дії у вашому випадку.

Як правило, при 1-2 стадії варикозу процедури епіляції дозволяються. Або, навпаки, лікар заборонить відвідування салону, призначивши лікування.

Навіть незважаючи на велике бажання мати гладку шкіру, ми не можемо ризикувати: ваше здоров’я на першому місці.

Лазерна епіляція при варикозі: висновки

Деякі методи епіляції абсолютно несумісні з варикозним розширенням вен. На сеансі може перегріватися шкіра та захворювання посилюється. А є сучасні апарати із вбудованими системами охолодження, які не створюють теплових навантажень.

На початкових стадіях варикозу лазерна епіляція з використанням таких установок є абсолютно безболісною та безпечною. Тим не менш, рекомендуємо перед тим, як запитувати майстра «Чи можна робити лазерну епіляцію?», проконсультуватися з флебологом.

Автор статті - Сарута Яна Русланівна - косметолог, майстер лазерної епіляції

Автор статті

Косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню