Перерва в курсі лазерної епіляції – як діяти?

Наші майстри завжди наголошують, що для отримання ефекту від лазерної епіляції дуже важливо дотримуватися графіку відвідування,Перерва в курсі лазерної епіляції - як діяти? фото рекомендованого майстром із епіляції.
Інтервал між процедурами лазерної епіляції залежить насамперед від типу лазера та індивідуальної схильності до росту волосся. В салонах лазерної епіляції LaserVille лазерна епіляція проводиться на апараті MOTUS AX із сапфіровим наконечником.

Навіщо потрібні перерви між сеансами та чи можливе видалення волосся за один сеанс?

Як відомо, лазер ефективно впливає на волосся, що перебуває в активній фазі росту (стадія анагену). Зазвичай таке волосся на нашому тілі складає лише  30% – 40% . Решта волосся перебуває у фазі сну або спокою (стадія телогену). Є ще перехідна стадія росту волосся, коли ріст волосся призупиняється та волосяний сосочок не активний (стадія катагену).  Ось чому дуже важливо пройти весь курс лазерної епіляції, що складає від 6 до 8 сеансів, в залежності від індивідуальної схильності до росту волосся (генетика, гормональний фон). Адже важливо, щоб за цей час все ваше волосся пройшло усі фази – від фази сну до фази активного росту.

Графік сеансів для проведення курсу лазерної епіляції?

Отож, фахівці радять проводити курс лазерної епіляції з певними проміжками, з урахуванням різних фаз росту волосся. Під час першого вашого візиту до салону лазерної епіляції LaserVille, спеціаліст в індивідуальному порядку оцінить, як волосся піддається дії лазера та призначить вам дату наступного візиту.  Зазвичай, середні показники інтервалів для наших клієнтів:

  1. після першої процедури –  повтор через 1 місяць;
  2. після другої процедури –  повтор через 1 місяць і 1 тиждень;
  3. наступні – за призначенням фахівця.

З плином часу волосся в зоні епілювання з’являтиметься менше. І проміжки перерви між сеансами проведення лазерної епіляції збільшаться. А на етапі завершення – інтервали між сеансами в середньому можуть складати від півтора місяця і більше.

Які чинники впливають ні інтервал між сеансами?

  1. Ділянка, яка підлягає впливу лазера (обличчя та шия, бікіні, руки, ноги тощо).
  2. Тип шкіри та волосся.
  3. Гормональна складова  організму та спадковість.

Вимушена перерва в лазерній епіляції.

Якщо Ви тільки розпочали курс лазерної епіляції і відвідали менше трьох сеансів, а до рекомендованої дати проведення процедури волосся ще не встигло відрости в потрібному об’ємі, то перерву можна збільшити. Але в деяких випадках процедуру доведеться розпочинати заново.
Якщо Ви вже пройшли понад три – чотири сеанси із курсу епіляції лазером, то його можна та потрібно відновити у будь-який час.

Кількість маніпуляцій може бути збільшена, однак починати курс з нуля зазвичай не потрібно. Який інтервал між лазерною епіляцією буде встановлений у такому разі – визначає спеціаліст.

Що потрібно робити, під час вимушеної перерви аби зберегти попередній результат

  1. Забудьте про віск або пасту для шугарингу. Видалення волосся таким чином пошкодить активні фолікули і згодом доведеться чекати на їх відновлення, що збільшить кількість процедур лазерної епіляції. Щоб цього не трапилося – використовуйте гоління або видаляйте волосся за допомогою крему для депіляції.
  2. Здійснюйте загальний догляд за шкірою.
  3. За першої нагоди завітайте до салону лазерної епіляції LaserVille для консультації із нашими фахівцями та відновлення курсу епіляції лазером.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню