Дискомфорт, сором’язливі підлітки та лазерна епіляція

Статеве дозрівання готує дівчатам багато переживань. Вирішуючи питання зовнішності, молоді красуні стикаються з небажаним волоссям. Багато хто через це почувається невпевнено у школі, на тренуваннях. Тому, щоб зробити шкіру гладкою, починають самі використовувати станок, воскові смужки, крем для депіляції та електроепілятор.

Комплекси ускладнюють життя підлітка, волосся на тілі – один із них

Фото Лазерна епіляція і підлітки

З досвіду роботи бачимо, що мало дівчат радяться з мамами з цього питання. Але натякаємо, що мами можуть самі проявити ініціативу, поспілкуватися на цю тему та запобігти «стражданням».

Знайти правильні слова та підхід до своєї дитини ви зможете самі. А ми підкажемо, на що варто звертати увагу юних леді, які вирішили позбавлятися волосся різними способами (у тому числі поговоримо про абсолютно безболісне).

Видалення за допомогою гоління: що треба пам’ятати?

Головний недолік цього методу видалення – з’являється подразнення і волоски, що вросли. Але оскільки цей спосіб найдоступніший і найшвидший – дівчатка часто починають саме з нього.

Якщо після процедури немає побічних ефектів, а дівчині цей спосіб підходить – зверніть увагу тільки на те, що бритва повинна бути тільки індивідуальна, а не, наприклад, татова.

Друга рекомендація, яка збереже здорову шкіру – не голити волосся по сухій шкірі (застосовувати крем або гель для гоління), а після процедури використовувати зволожуючі, пом’якшувальні засоби.

Цукрова та воскова епіляція

Якщо ви видаляєте волосся за допомогою воску чи цукрової пасти – можна взяти доньку із собою на сеанс, попередньо поговоривши про це.

Вона зможе подивитися та спробувати, дізнатися, наскільки їй комфортно «витримати» процедуру. Або, навпаки, зрозуміти, що поріг чутливості низький і вона не готова до подібних випробувань навіть заради “персикової” шкіри.

Перевагою даних методів видалення є те, що їх потрібно повторювати рідше ніж гоління – раз на 2-4 тижні. Залежить від швидкості росту волосся. Недолік шугарінгу та ваксингу – біль під час процедури, на яку багато хто не погоджується.

Видалення за допомогою крему для депіляції

Фото Вибір способу видалення волосся підлітку

Якщо бажання йти в салон у дівчини немає, а гоління викликає неприємні відчуття та подразнення – можна спробувати крем для депіляції.

Перевага крему перед голінням – кінчики волосся не гострі тому вростання точно не буде. Метод доступний у будь-який час у домашніх умовах.

Але є суттєвий мінус процедури – її, як і гоління, слід проводити часто, бо волосся швидко відростає.

Крім того, компоненти, що входять до складу крему, можуть викликати алергічну реакцію.

Тому перед нанесенням на великі зони (і особливо ніжні, як у бікіні) – обов’язково протестуйте на невеликій ділянці шкіри.

Видалення за допомогою лазера: з якого віку, у яких випадках?

Поки гормональний фон підлітка формується – це в середньому до 18 років – проводити процедуру не рекомендуємо. Причина – ефективність роботи лазера знижується.

Та в деяких випадках, коли генетично закладена кількість волосся велика – дівчатка соромляться перевдягатися на фізкультуру чи танці, відчувають дискомфорт на пляжі. Також у перехідному віці може бути підвищений тестостерон, який впливає на збільшення росту волосся. В результаті через сором’язливість часто з’являються комплекси.

За таких обставин можна розпочинати лазерну епіляцію з 16 років.

ВАЖЛИВО! У нашому салоні процедура проводиться тільки з дозволу дорослих. Присутність мами у кабінеті необов’язкова. Вона може підписати письмову згоду та чекати у холі.

Ми обов’язково розповідаємо про протипоказання до процедури. Також уточнюємо, чи не проходить дівчина якесь лікування, щоб препарати не вплинули на ефективність курсу.

Чому варто проходити процедуру в LaserVille?

У мережі наших салонів ми використовуємо сертифіковане лазерне обладнання, яке відповідає всім нормам, що діють в Україні.

Фото Лазерна епіляція дівчатам підліткам - про що важливо знати

Апарат Motus AX видаляє волосся абсолютно безболісно завдяки сапфіровому наконечнику, який охолоджує. Епіляція проводиться дуже швидко завдяки динаміці – у постійному русі. Усього 15-20 секунд та зона 10*10 см оброблена.

Маніпула швидко ковзає по гелю, не прогріваючи при цьому шкіру та навколишні тканини навколо волосся. Впливає промінь виключно на пігмент меланін, поступово руйнуючи волосяну цибулину.

При епіляції виключено вростання волосся, з кожною наступною процедурою волосини стають тоншими, зменшується їх кількість. Хоча при нестабільному гормональному фоні волосся знову може з’являтися.

Та дотримуючись графіка, встановленого майстром епіляції і виконуючи рекомендації після процедури, підлітки все одно відзначають зменшення кількості волосся.

В результаті дівчата комфортно почуваються у відкритих купальниках та прозорих танцювальних костюмах. Впевненість та самооцінка на вищому рівні.

Приходьте на безпечну лазерну епіляцію і переконайтеся в її ефективності.

Автор статті — спеціаліст з лазерної епіляції, Киричок Дарія Олександрівна

Автор статті

Спеціаліст з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню