Що таке бразильська епіляція?

Бразильська епіляція — одна з технік видалення волосся в області бікіні. Якщо точніше — це повне видалення волосся в зонах сідниць, геніталій і лобка.

Звідки назва Brazilian?

Фото Бразильська епіляція

Видаляти все волосся в інтимних зонах не вигадав хтось конкретний із певної країни. Сотні років практикувалася культура очищення шкіри від волосся жінок та чоловіків, у Стародавньому Сході та на Заході.

Щодо процедури під назвою «бразильський віск» – вона з’явилася в Америці у 90-х роках. Запропонували виконувати цю маніпуляцію у своєму салоні сестри J. Sisters, вихідці з Бразилії. І хоча дівчата не вигадали цей вид епіляції, світ добре запам’ятав їх.

По-перше, завдяки відвідуванням салону відомих особистостей. Серед клієнтів були й журналісти відомих американських видань, які згодом сприяли поширенню назви за межі країни.

По-друге, сестри несли у світ поняття надсексуальності, пропонуючи жінкам таким чином змінювати себе та суспільство.

Третє, що зробило сестер-бразильянок відомими — героїні «Секс у великому місті» під час зйомок консультувалися у них.

Ще один пункт, який дозволив підтримувати популярність процедури — книга «Секрети бразильської сексуальності». Її написала у 2010 році одна із сестер – Жанея, у співавторстві з письменницею Мартою Френкель. У книзі автори стверджують, що «бразильська епіляція допомагає підтримувати чистоту інтимних зон, створює чудове відчуття сексуальності та нагадує жінці про те, що вона найбажаніша, навіть якщо вона раптом почала забувати про це…».

І навіть не дивлячись на те, що тотальне бікіні робили сотні років тому, а ця назва – один із маркетингових прийомів, все одно процедуру називають Brazilian. На честь сестер, які втілили свою американську мрію.

Способи виконання бразильської епіляції

Сучасні салони епіляції роблять бразильську епіляцію такими методами:

Фото Що таке бразильська епіляція?

  1. фотоепіляція;
  2. лазерна епіляція;
  3. воскова епіляція;
  4. шугаринг.

Головні умови, які потрібно виконувати при фотоепіляції – не засмагати 2 тижні до та після процедури, голити волосся за день до сеансу. Під час проходження курсу процедур не можна вищипувати волосся, вдаватися до ваксингу та шугарінгу.

Епіляція теплим воском передбачає процедуру, перед якою волосся має відрости хоча б на кілька міліметрів. Щоб уникнути інтенсивного вростання (це відбувається через метод виривання проти росту волосся), потрібно регулярно користуватися скрабами та зволожувати шкіру.

Процедура цукрової епіляції теж вимагає від жінок ходити з відрослим до 5-10 мм волоссям. Це не дуже комфортно, особливо у літні місяці, коли тіло відкрите. При даній процедурі волосся теж вростає. Але при роботі з цукровою пастою майстер знімає волосся у бік їх росту, тому вростання менше. (Про те, як запобігати вростанню читайте в матеріалі)

Після воскової та цукрової епіляції дуже важливо дотримуватися гігієни оброблених зон, так як висока ймовірність попадання інфекції у відкриті пори. Також варто носити простору, натуральну білизну, на кілька днів відмовитися від гарячої ванни та сауни, відвідування басейну.

Умови проведення лазерної епіляції та догляду за шкірою після процедури залежать від лазерного обладнання, яке застосовує салон епіляції. Ми працюємо на устаткуванні Motus AX. Це динамічний лазер із потужною системою охолодження, який впливає на волоски у русі. Тому ні під час епіляції, ні після неї болю немає.

Анестетики, як для інших видів лазерів – не потрібні. Єдине, що ви відчуваєте в момент роботи майстра – легкий холодок у зоні обробки. Це дуже важливо при створенні «бразильського стилю» – адже шкіра на цій ділянці найніжніша.

Краса вимагає “жертв”?

Фото Бразильська епіляція в салоні Лазервіль

Якщо ви видаляєте волосся за допомогою воскової та цукрової епіляції – розповідати про такі секунди, коли тіло стискається у передчутті «ривка» вам не потрібно.

Майстри для тих, хто тільки думає про процедуру, кажуть: «боляче на першій процедурі, далі – відчуття болючості зменшуються». Але чи вірите ви в те, що після незначного болю чутливість вашого тіла зменшиться?

Так, може, і звикните. Але чи варто, якщо є сучасні гуманні методи, які дозволять вам забути про регулярні принесення «жертв» красі?

Щоб мати гладку шкіру – спробуйте лазерну епіляцію на нашому олександритовому лазері. Запевняємо, що, відчувши процес і побачивши результати процедур – ви більше не повернетеся до інших методів позбавлення волосся.

При цьому заощадите час та кошти.

Про сором’язливість та бразильську епіляцію в домашніх умовах

З одного боку – бразильська епіляція – інтимний процес. З іншого боку – фахівець із епіляції щодня приймає кількох клієнтів, а за місяці практики в салоні – це сотні людей, як чоловіків, так і жінок. Тому він ставиться до вашого тіла тільки як до роботи: тактовно та без оцінювання.

Можливо, навіть після серії відвідувань вам не буде на 100% комфортно, але гарний майстер мінімізує вашу сором’язливість тактовним спілкуванням.

До речі, Жонісе Паділья із салону “J Sisters”, про яку ми згадували, саме завдяки товариськості та дбайливому ставленню до клієнток домоглася довіри і стала успішною.

Згодом постійні відвідувачі навіть приходили просто поспілкуватися, сплачуючи за годину її роботи.

Що стосується виконання бразильської епіляції в домашніх умовах – за допомогою воску та цукрової пасти – це, щонайменше, незручно.

Для якісного проведення ваксингу потрібне обладнання, щоб підтримувати температуру воску, для шугарінгу – професійні пасти, які коштують недешево.

Ну і, звісно, ​​питання болючості цих процедур залишається відкритим.

Приходьте на бразильську епіляцію в наш салон та, як кажуть: «Відчуйте різницю!»

Автор статті - косметолог, спеціаліст з лазерної епіляції Захарченко Марина Сергіївна

Автор статті

Косметолог, спеціалист з лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню