Особливості лазерної епіляції бікіні у салоні LaserVille

Особливості лазерної епіляції бікіні у салоні LaserVille фотоЧимало жінок і чоловіків щоразу більше цікавляться процедурами видалення волосся у зоні бікіні. Ажде це не лише полегшує гігієну інтимних зон, а й відповідає сучасним трендам краси і комфорту. Гладенька і шовковиста шкіра – це той бездоганний вигляд, якого ми прагнемо не лише на пляжі, а й кожного дня. З появою новітньої технології лазерної епіляції MOVEO – досягти такого результату стало справді легко і просто! 

Як наважитися на процедуру лазерної епіляці обшару бікіні?

Попри те, що сьогодні є дуже багато інформації про перебіг і особливості лазерної епіляції у зоні бікіні, чимало клієнтів відмовляють собі у цій процедурі тільки через свою сором’язливість. То як же наважитися на таку інтимну процедуру, щоб вона пройшла максимально комфортно?

Давайте спробуємо подивитися “збоку” на лазерну епіляцію інтимних зон. 

  • Перше, про що варто згадати – це те, що процедуру проводить фахівець із медичною освітою. Коли жінка відвідує гінеколога вперше, то їй теж спершу може бути трошки некомфортно, та це почуття згодом минає. Адже для гінеколога, як і для фахівця із лазерної епіляції – робота із інтимною зоною клієнта – щоденна рутина – звичне, нормальне явище. Лазерна епіляції обшару бікіні – дуже популярна процедура, на яку щодня приходять десятки клієнтів, тож немає жодної причини, чому б ви не могли стати одним із них.
  • Якщо Ви не готові одразу наважитися на повне видалення волосся в інтимній зоні, або ж вам більше подобається, коли частина волосся залишається, ви завжди можете скористатися процедурою видалення волосся за лінією білизни. На час такої процедури у LaserVille, ми даємо нашим клієнтам разову білизну. А переодягання відбувається за спеціальною ширмою, тож вашу приватність буде збережено. Окрім цього, навіть у разі проведення “глибокого бікіні”, коли волосся з інтимної зони видаляється повністю, ми забезпечуємо клієнтів комфортними халатиками. Тому у будь якому разі, під час проведення лазерної епіляції у салоні LaserVille ви ніколи не будете повністю оголеними.  І це справді найкраще рішення для дуже соромязливих відвідувачів. 
  • Ми розуміємо, наскільки важливий не лише фізичний, а й психологічний комфорт під час процедури, тож ми робимо все для того, аби ви почувалися вільно і впевнено. Тому, щоб перемкнути вашу увагу на щось справді приємне – у салоні  LaserVille ми завжди пропонуємо нашим клієнтам солодощі, а також широкий вибір напоїв, в тому числі алкогольних. Ваш гарний настрій і наш професіоналізм гарантують Вам прекрасне самопочуття впродовж вашого перебування у нашому салоні!

  Особливості лазерної епіляції бікіні у салоні LaserVille фотоЧи боляче робити лазерну епіляцію бікіні?

Це питання – чи не найважливіше з поміж усіх можливих. У багатьох “сучасних” салонах, клієнтам, для проведення лазерної епіляції у зоні бікіні, пропонують креми для знечулення і на цій підставі називають такі процедури “безболісними”. І, звісно, навіть попри таке “знечулення” в цих салонах у Вас будуть неприємні відчуття під час процедури, які, однак, можна назвати “терпимими”. А як щодо LaserVille?!

У салоні LaserVille ми використовуємо надсучасне обладнання MOTUS AX, що є останнім поколінням із нині існуючих лазерів. Особливість цього обладнання в тому, що воно оснащене унікальною насадкою із сапфіровим наконечником, який має вбудовану систему охолодження до 15 градусів. Завдяки цьому шкіра не перегрівається, процедура видалення волосся навіть на найчутливіших ділянках шкіри АБСОЛЮТНО БЕЗБОЛІСНА і БЕЗПЕЧНА. Ми НЕ використовуємо жодних знеболюючих кремів, бо вони просто НЕПОТРІБНІ. Сотні наших клієнтів уже переконалися в цьому на власному досвіді. А найважливіше – лазерна епіляція у нашому салоні не лише цілком безболісна, а й максимально ефективна, бо саме так працюють лазерні технології епіляції нового покоління.

Особливості лазерної епіляції бікіні у салоні LaserVille фотоЯкі бувають види епіляції у зоні бікіні?

Коли говоримо про “види епіляції бікіні”, то йдеться перш за все про те, яку саме ділянку інтимної зони ви хочете епілювати. Є три найпоширеніші варіанти проведення епіляції у інтимній зоні:

  • Бікіні за лінією білизни. При виборі цього варіанту – під час процедури ви залишаєтеся в білизні і майстер видаляє все волосся за її межами. При цьому, ви можете бути у своїй білизні, або вдягнути разові трусики, які передбачені для такої процедури у LaserVille.
  • Екстра бікіні. Цей вид бікіні передбачає видалення волосся із статевих губ і міжсідничної складки, залишаючи при цьому волосся на лобку. 
  • Глибоке бікіні. Це повне видалення волосся в інтимній зоні – найпопулярніша з усіх процедур бікіні.

Як підготуватися до процедури лазерної епіляції у зоні бікіні?

Процес підготовки до лазерної епіляції у зоні бікіні такий самий, як і підготовка до лазерної епіляції усіх інших зон. А саме:

  • Поголитися бритвою за 1 день до процедури або у день процедури. У жодному разі не користуйтеся воском чи тими методам, що передбачають “виривання” волосся і травмування волосяних фолікулів.
  • Не накладати на шкіру жодних кремів, лосьйонів чи спиртовмісних засобів впродовж 24 годин до проведення процедури лазерної епіляції.
  • Утриматися від активної засмаги  впродовж 3-х днів до та після проведення процедури.

Скільки триватиме курс лазерної епіляції бікіні у салоні LaserVille?

Зазвичай курс становить 6-8 процедур із проміжками від 3-х тижнів до 2-х місяців. Тривалість курсу для кожного клієнта визначається індивідуально і залежить від багатьох факторів – віку, типу шкіри, кольору волосся, гормонального фону та ін.

Однак уже після першого візиту ви побачите результат, який вас справді надихне.

Тож годі вагатися – подаруйте собі бездоганну гладкість шкіри і тіштеся неперевершеним результатом!

Все, що для цього потрібно – завітати у центр лазерної епіляції LaserVille! 

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню