З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

Розбираємо найпоширеніші питання клієнтів лазерної епіляції:

Для початку давайте розберемося в методі впливу лазера і його безпеки.

Олександритовий лазер Motus AX компанії DEKA працює за методом динамічного кумулятивного фототермолізу – нова технологія від компанії DEKA. Вона полягає у тому, що промінь лазера проникає в шкіру тільки на глибину залягання волосяного фолікула, виявляє його пігмент (меланін) і потім впливає на нього температурою. В результаті фолікул поглинає лазерний промінь і руйнується.

Важливо, що після видалення фолікула лазерний промінь розсіюється і ніяк не впливає ні на внутрішні органи, ні на навколишні тканини чи шкіру в цілому. В якому віці можна робити лазерну епіляцію зазначено нижче. Зараз запевняємо вас, що лазер Motus AX є повністю безпечним і це підтверджено багаторічними клінічними дослідженнями.

З якого віку можна робити лазерну епіляцію? фото

А тепер давайте повернемося до питання зі скількох років можна робити лазерну епіляцію.

Під час статевого дозрівання гормональний фон людини змінюється. Як результат – волосся на тілі змінює свою структуру і колір. Воно стає жорсткіше і темніше. Пубертатний період триває у дівчат як правило, з 12 до 16 років, у юнаків – з 13 до 18 років.

Результати після лазерної епіляції обов’язково будуть – волосся випадатиме, ставатиме тоншим. Але є ймовірність, що гормони простимулюють додатковий ріст волосся і потрібно буде пройти процедур більше, ніж статевозрілій людині.

На питання “З якого віку можлива лазерна епіляція” – відповідаємо: дівчатка з 16, хлопці – з 18 років.

Є також інший фактор, який впливає на кількість волосся на тілі людини – це генетика (спадковість). Ще до народження в організмі закладаються фолікули.

Також існує патологія, при якій спостерігається надмірне оволосіння обличчя та тіла у жінок. Це генетичне захворювання, яке зветься гірсутизм. При такій патології лазерна епіляція – найправильніше рішення, яке дозволяє дівчині почуватися впевненою. Не соромтеся прийти на очну консультацію з фахівцем, щоб вирішити цю естетичну проблему.

У цьому випадку робити лазерну епіляцію можна і раніше, але за згодою батьків та консультації спеціаліста.

Лазерна епіляція на перевіреному і безпечному обладнанні DEKA – найшвидший та безболісний метод, який не викликає стресу навіть у підлітків.

З якого віку можна робити лазерну епіляцію? фото

Автор статті
Сарута Яна
Майстер лазерної епіляції

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню