Тривалість процедури лазерної епіляції

Видалення волосся лазером – кращий метод позбавлення на довгий період, під час якого з вашою шкірою поводяться дбайливо.Тривалість процедури лазерної епіляції фото

Суть процедури лазерної епіляції полягає в руйнуванні фолікула шляхом впливу на нього лазерного променя певної хвилі. Пігмент цибулини поглинає світловий потік, цибулина прогрівається і це призводить до руйнування фолікула. Але впливає лазер тільки на фолікули в стадії анагену (фаза активного росту).

Скільки сеансів потрібно для повного видалення волосся?

Кількість процедур лазерної епіляції, які вам пострібно пройти, залежить від особливостей організму,  фототипу шкіри та кольору волосся. Відповідаючи на питання: “Скільки разів треба зробити лазерну епіляцію?” – в середньому говоримо про курс із 6-8 процедур.

Лазерна епіляція: частота процедур

Досягти бажаного результату можна, дотримуючись правильних проміжків процедур. Після першої процедури лазерної епіляції інтервал становить один місяць, а проміжки між подальшими відвідинами збільшуються на один тиждень – місяць і тиждень, місяць і два тижні і т.д.

Інтервал призначає фахівець виходячи з того, як швидко волосяна цибулина реагує на вплив лазерного променя. Дотримуючись призначеного інтервалу і рекомендацій, можна говорити про успіх у видаленні волосся.

Який буде результат після першої процедури лазерної епіляції?

Після першого сеансу процедури лазерної епіляції:

  • зникає 20-40% волосся на обробленій ділянці;
  • зникають врослі в шкіру волоски;
  • пропадають чорні цятки, що з’явилися від частого гоління;
  • шкіра стає оксамитовою, зникають сліди подразнення.

Оскільки лазер впливає лише на волосся в активній фазі росту, з часом виростає волосся, яке в момент проведення процедури було в фазі сну. Тому 1 раз на рік після повного курсу потрібно проходити підтримуючі процедури, щоб забезпечити ідеальну гладкість шкіри.

Тривалість процедури лазерної епіляції

Тривалість процедури лазерної епіляції фото

Найшвидшою та найефективнішою лазерною епіляцією є епіляція на італійському апараті MOTUS AX, який працює за технологією MOVEO. Це запатентований метод, коли видалення волосся відбувається в динаміці (в русі). Завдяки цьому процедура займає лічені хвилини, звільняючи вам час для більш важливих справ.

Наприклад, обробка ділянки шкіри 10х10 см займає всього 10-25 секунд, це приблизно 60 секунд зона бікіні, до 4 хвилин гомілка, 8 хвилин стегно тощо.

Ще одна перевага технології MOVEO – безболісність. Забезпечується завдяки вбудованому наконечнику з сапфірового скла, який охолоджується до 15 градусів. Таким чином шкіра не перегрівається, опіки виключаються. Виробник вказує, що на питання, “Скільки разів потрібно пройти лазерну епіляцію?” з впевненістю можна говорити про те, що на MOTUS AX в порівнянні з іншими апаратами, потрібно набагато менше сеансів. В середньому – це 6-10 процедур.

Обирайте для себе краще, щоб якомога раніше забути про небажане волосся.

Завітайте до нас у салона та отримайте знижку на першу процедуру -50%.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню