Лазерна епіляція: всі ЗА і ПРОТИ

Лазерна епіляція: всі ЗА і ПРОТИ фотоПро лазерну епіляцію знають давно. Цей метод эфективно видаляє небажане волосся на тривалий період.

Лазерна епіляція – це усунення волосяних фолікул без пошкодження шкіри.

Лазер – промінь світла, що випускається із джерела. У олександритовому лазері джерелом є камінь олександрит, в рубіновому лазері – рубін, в діодному – діоди (катод-анод).

Найрезультативнішим і найновішим обладнанням є те, у якому використовується олександритовий лазер та технологія Мовео.

Щоб вам легше було визначитися та прийняти рішення щодо вибору методу епіляції – перегляньте недоліки та переваги кожного.

Все про процедуру лазерної епіляції

Розглянемо наявні мінуси:

  1. Лазерная эпиляция все за и противОпік – небезпечний мінус лазерної епіляції. Опіки бувають рідко. Може статися, якщо процедура проводиться не в спеціалізованих салонах, та не на професійному обладнанні. З технологією Мовео на італійському апараті MOTUS AX опіки виключені, так як лазерний промінь не нагріває шкіру, а діє тільки на волосяну цибулину.
  2. Гіперпігментація шкіри. В основному в протоколах апаратів, які представлені на ринку вказано, що засмага та солярій протипоказані протягом 1-2 тижнів. Також епіляцію не можна проводити людям зі смаглявою шкірою, щоб уникнути пігментації. Ці обмеження не відносяться до технології Мовео, засмагати можна через уже 3 дні після процедури і на засмаглій шкірі можна проводити лазерну епіляцію.
  3. Набряк і гіперемія шкіри в зоні, де проводилась епіляція. Ця реакція шкіри допустима, та почервоніння проходить протягом 5-20 хвилин. Для заспокоєння шкіри досить нанести пантенол.
  4. Фолікуліт. Реакція шкіри, яка проявляється вкрай рідко, а якщо з’являється то в зв’язку з відвідуванням громадських басейнів і саун після епіляції.
  5. Герпетичні висипання, кропив’янка. Такі наслідки можуть статися в залежності від індивідуальних особливостей організму. Якщо в анамнезі клієнта спостерігається схильність до герпесу і алергічних реакцій, перед процедурою рекомендують пройти противірусний курс лікування.
  6. Потрібен курс процедур для повного видалення волосся. Можна сказати, що це мінус, який перетворюється в плюс. Лазерна епіляція видаляє волосся, яке знаходиться в стадії анагену – активного росту. Тому у перспективі ви позбудетеся волосся назавжди. І вже після першої процедури відзначите певний результат. Волосся стане менше, воно буде тонкими, м’якими і повільніше рости.За і проти лазерної епіляції: мінуси при проведенні лазерної епіляції не критичні і при правильному виборі салону і сертифікованого інноваційного обладнання ці мінуси можна обійти.

Плюси проведення лазерної епіляції:

  1. Лазерна епіляція: всі ЗА і ПРОТИ фотоРезультат. Відповідаючи на питання, наскільки ефективною є лазерна епіляція запевняємо, що після проходження курсу ви зможете назавжди забути про небажані волоски. Після курсу потрібно повторювати профілактичну процедуру, один раз на пів року, на рік, на 5 років.
  2. Безболісність. Так, епіляція проводиться абсолютно без болю на сучасному обладнанні. Щоб упевнитися в цьому, рекомендуємо звернутися в один із центрів мережі лазерної епіляції LaserVille та протестувати апарат італійської компанії ДЕКА – MOTUS AХ, що використовує технологію MOVEO. Безболісність епіляції забезпечує сапфіровий охолоджуючий наконечник та метод динаміки (робота в постіному русі).
  3. Відсутність врослого волосся та подразнення. Лазер лікує перераховані недоліки, які виникають після інших видів видалення волосся, робить шкіру оксамитовою, однотонною та гладкою.
  4. Гіпоалергенність. Епіляція – гіпоалергенна процедура. Під час сеансів не використовуються ніякі хімічні засоби.

Отже, ми перерахували всі за і проти лазерної епіляції та робимо висновок. Дотримуючись рекомендацій майстра епіляції до та після процедури, ви не будете сумніватися, що це безпечний, безболісний та ефективний метод видалення волосся. Як для чоловіків, так і для жінок. Головне – прийняти правильне рішення у виборі центру та апарату.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню