Епіляція під пахвами: для користі тіла

Епіляція пахв популярна як у жінок, так і у чоловіків. Волосся в цій зоні досить жорстке, тому позбутися їх за допомогою бритви досить складно. У цьому допоможе лазерна епіляція. За кілька сеансів волосся буде ставати тоншим і потім повністю припинить ріст.

Види епіляції пахв

Способи епіляції пахв кожен вибирає на свій розсуд. Видаляти волосся з пахвових западин досить складно через анатомічну будову цієї частини тіла. Процедура лазерної епіляції корисна для здоров’я. По-перше, тому що у волосяному покриві скупчуються бактерії, які провокують появу неприємного запаху поту. По-друге, ви не травмуєте та не ріжете бритвою шкіру у зв’язку з тим, що поверхня нерівна і її складно голити.

Види епіляції пахв:

  1. Епіляція під пахвами: для користі тіла фотоЕпіляція воском. Спочатку шкіру очищують. Далі підігрівають віск і наносять за допомогою лопатки тонким шаром. Після застигання віск знімають різким рухом проти росту волосся. У цього способу є і переваги, і недоліки. Для епіляції застосовують екологічно чисті матеріали, які не викликають алергію. Але при неправильному використанні воску можна отримати сильні опіки.
  2. Цукрова епіляція. Для неї продаються готові суміші або ж їх можна приготувати самостійно. Так само як і віск, маса наноситься на шкіру, потім різко знімається після охолодження.
  3. Депіляція за допомогою бритви. Найпоширеніший метод депіляції пахв. Для нього знадобиться бритва і спеціальний крем. У цього способу два суттєві недоліки: волосся почне відростати вже наступного дня. А протягом 2-3 днів може виникнути подразнення.
  4. Лазерна епіляція зони пахв – найефективніша процедура з усіх перерахованих. Безболісно видалить волосся на тривалий час всього за 6-8 сеансів.

Вирішуючи, який метод епіляції пахв вибрати, враховуйте, що не кожен з них дасть бажаний ефект і  процедуру потрібно повторювати постійно. Тому безумовним лідером серед всіх способів є лазерна епіляція.

Процедура на лазерній установці Motus AX, яку використовуємо у наших салонах – безболісна та не вимагає особливої підготовки. Її повторюють з інтервалом 1-1,5 місяців. Після курсу ви назавжди забудете про врослі волоски та подразнення.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню