Чи здатна лазерна епіляція покращити стан шкіри?

Поки хтось ще досі думає над тим – “чи безпечно взагалі робити лазерну епіляцію”, ми хочемо розкрити інше питання – чи справді лазерна епіляція здатна покращити стан вашої шкіри і “оздоровити” її? І чи будуть ці зміни помітними та очевидними?

Важливі факти про шкіру

Чи здатна лазерна епіляція покращити стан шкіри? фото

  • Перш за все, давайте згадаємо про те, що наша шкіра – це найбільший орган нашого тіла і в середньому становить від 7% до 15% від ваги людини. Та найголовніше це те, що вона є нашим першим природним бар’єром і захистом від різноманітних інфекцій та збудників. Тож належний догляд за здоров’ям шкіри – це не умовна “забаганка”, а запорука і профілактика від багатьох захворювань.
  • Також ні для кого не секрет, що саме шкіра однією із перших сигналізує про різноманітні захворювання внутрішніх органів. За її станом і кольором досвідчені медики і дієтологи часто можуть попередньо оцінити ті проблеми, з яким вже зіткнувся ваш організм. Різноманітні висипи, плями, потемніння, вугрі “розкажуть” про ваше здоров’я  більше, ніж ви могли б собі уявити.Тож наша шкіра завжди є індикатором не лише нашого віку, а й загального стану.
  • Добре те, що наша шкіра здатна до регенерації та відновлення, одак з віком процеси відновлення шкіри сильно вповільнюються. Вчені кажуть, що за життя шкіра може пройти близько 1000 циклів повного оновлення. Однак під впливом зовнішнього середовища, радіації та ультрафіолету з кожним таким циклом “дефектів” на нашій шкірі стає все більше. Ми помічаємо нові пігментні плями, зморшки, шкіра втрачає свою пружність та еластичність. Всі ці неприємні зміни є наслідком так званих “помилок у ДНК”. Коли клітини шкіри діляться, утворюючи нові клітини на заміну старим, під час цього процесу можуть виникати “збої”. Чим більша кількість ділень, тим більша кількість “помилок”. І саме їх ми бачимо і розуміємо як “старіння шкіри”. Щоб уявити собі цей процес – можна навести простий приклад – візьміть фото відмінної якості, та зробіть ксерокопію. А потім зробіть ксерокопію із ксерокопії. Чим більше копій із копії ви зробите, тим більшою буде різниця із оригіналом. Саме так, із року в рік, клітини нашої шкіри відтворюють і “копіюють” себе, допускаючи при цьому зміни, які ми називаємо “віковими”.

Як покращити стан шкіри? 

Чи здатна лазерна епіляція покращити стан шкіри? фотоБезумовно, на стан шкіри впливає дуже багато факторів. Це і наше харчування, і спосіб життя, і шкідливі звички. Тож сьогодні існує досить багато різноманітних засобів і способів, які дозволяють ззовні впливати на шкіру, щоб покращити її вигляд та стан. В їх числі – різноманітні креми, ін’єкції, масажі, розтирання, а також апаратне лікування шкіри. Кожна із цих методик має свої переваги та недоліки, втім, будь-який фахівець підтвердить вам, що “боротьба” за здоров’я шкіри найефективніша у комплексі, коли ви впливаєте на шкіру не лише ззовні, а й зсередини – додаєте фізичні навантаження та слідкуєте за харчуванням.

Ми не будемо зупинятися на косметичних методах впливу на шкіру, а розглянемо саме лазер, адже лазерна епіляція використовує промінь, що проникає на кілька міліметрів вглиб шкіри. Та що можна сказати про цей вплив?

Як саме можна охарактеризувати дію лазера на шкіру?

Варто зазначити, що лазери для видалення волосся максимально впливають саме на волосяні цибулини, та спроектовані так, щоб під час процедури не травмувати шкіру. Під час лазерної епіляції, внаслідок нагрівання пігменту меланіну у волосяному фолікулі, волосина руйнується, її живлення припиняється і вона безболісно випадає сама собою. Тож дія лазерів, якими виконується лазерна епіляція, відрізняється від інших лазерів, які можуть використовувати у апаратній чи медичній косметології.

Головна відмінність між лазерами полягає у їх здатності проникати вглиб шкіри та впливати на неї в певний спосіб. Так, наприклад, при певній довжині хвилі можна діяти не на маланін (як це робить лазер для епіляції), а на білок або воду. При цьому нагрівання та “руйнування” білків у шкірі дасть видимий ефект ліфтингу та піддтяжки шкіри, а “випаровування води” із верхніх шарів шкіри використовують для її “відлущування” та “шліфування”.  Таким чином, результат, який ви отримаєте, цілком і повністю залежатиме від налаштувань лазера – глибини хвилі та її потужності. 

Як насправді шкіра реагує на лазерну епіляцію?

Чи здатна лазерна епіляція покращити стан шкіри? фотоОтже, від лазерів, які використовуються для видалення волосся, не варто очікувати додаткового видимого “ефекту” підтяжки чи “омолодження”, адже він діє не на тій глибині і не на ті речовини, які здатні впливати на глибинні процеси регенерації шкіри.

Втім, і тут є одне “але” – лазерне обладнання фірми DEKA, яке використовується у салоні LaserVille, сертифіковане не лише для видалення волосся, а й для видалення пігментації на шкірі. Адже пігментні плями – це ділянки шкіри, насичені меланіном. Та для того, щоб діяти на меланін саме на поверхні шкіри, а не у її глибині, потрібно змінити налаштування лазера і зменшити довжину хвилі. Оскільки ми спеціалізуємося саме на видаленні волосся, а не на депігментації, то налаштування лазера обираються так, щоб максимально вплинути на волосяні цибулини. Тож ситуація, коли після процедури лазерної епіляції у вас поменшало пігментних плям можлива лише у випадку, якщо епіляція проводилася на ділянці, де волосся “залягає” на “мінімальній глибині”. В усіх інших випадках додаткових “контрастних” змін на шкірі ви не побачите. 

Очевидними позитивними результатами після процедури лазерної епіляції будуть:

  • цілковите вирішення проблеми “врослого волосся”,
  • зникнення “червоних цяток”, які часто з’являються при запаленні волосяних мішечків після гоління,
  • зникнення подразнення, почервоніння та свербежу, що часто виникає при відростанні жорсткого волосся після гоління,
  • гладка та “оксамитова” на дотик шкіра.

Найважливіше те, що сучасне лазерне обладнання фірми DEKA не лише максимально безпечне, а й надзвичайно ефективне у боротьбі із небажаним волоссям. Процедура за технологією MOVEO підтримує всі фототипи шкіри і гарантує бездоганний результат.

Щоб переконатися у цьому – завітайте до наших фахівців у салоні LaserVille та вже незабаром ви будете тішитися тим, як сяятиме ваше гладенька шкіра!

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню