Чи може часте гоління зашкодити вашій шкірі?

Чи може часте гоління зашкодити вашій шкірі? фотоЯкщо ви наважилися пройти курс безболісної лазерної епіляції у салоні LaserVille, то зробили це саме для того, аби надовго забути про видалення волосся бритвою чи восковими стрічки. І це справді так. То чому ж тоді ми знову згадуємо про гоління бритвою?

Річ у тім, що повний курс лазерної епіляції триває доволі довго. Враховуючи інтервали між візитами, проходження курсу може зайняти цілий рік або ж більше. Саме тому, на певний час гоління бритвою залишатиметься для вас вимушеною мірою. Чому так?

Найперше, давайте пригадаємо, з чим пов’язана така велика тривалість курсу?

Волосся на нашому тілі постійно перебуває на різних стадіях росту, які почергово змінюють одна одну. Частина волосся – росте (стадія анагенезу) – це саме ті волосинки, які ми бачимо на своїй шкірі зараз. Інша частин волосся готується до “випадіння” (фазі катагенезу), а ще більша частина волосся – “спить” і прокинеться лише через кілька місяців. Жоден лазер не здатен вплинути на  волосинку, яка ще “спить”, бо вона не містить в собі достатньої кількості меланіну, щоб потрапити під дію лазера. Саме тому, тривалість перерви між процедурами  видовжується на кілька тижнів, аби дочекатися, поки прокинуться нові “сплячі волосинки”. Тож умовний графік проходження курсу виглядає так:

 • I-й візит 
 • II-й візит – через 1 місяць
 • III-й візит – через 1 місяць + 1 тиждень
 • IV-й візит – через 1 місяць + 2 тижні
 • V-й візит через 1 місяць + 3 тижні
 • VI-й візит через 2 місяці
 • VII-й візит (якщо призначено)  через 2 місяці + 1 тиждень
 • VIII-й візит  (якщо призначено)  через 2 місяці + 2 тижні

Це дуже поверхневий “графік”, адже кількість відвідувань завжди визначається фахівцем індивідуально. Але ми бачимо, що довгі місяці, поки поступово ми позбуваємося всього небажаного волосся, у проміжках між візитами ще буде потреба видаляти відросле волосся іншими методами.

Чому рекомендують саме гоління бритвою у проміжках між лазерною епіляцією?

Насправді, річ зовсім не у бритві, а в тому, щоб не пошкодити цибулинки волосся у проміжках між процедурами. Ми повинні дочекатися, щоб “сплячі волосинки” успішно “прокинулися” і ми змогли їх видалити. Як ми вже згадували – лазер діє на пігмент меланін у волосяній цибулинці. Саме він дозволяє волосинці “притягнути і накопичити” енергію лазера, яка й знищує  волосяну цибулинку повністю. Тому усі методики видалення волосся, які передбачають висмикування волосин – на дають нам зробити свою справу. Тож, щоб ви отримали швидкий результат і всі процедури лазерної епіляції були максимально ефективними, ви повинні чітко дотримуватися цього правила – не висмикувати волосся, а користуватися бритвою.

Чи багато волосся відростатиме між сеансами лазерної епіляції?

З кожним наступним сеансом у вас відростатиме щоразу менше волосся. Після перших процедур волосся зазвичай виштовхується зі шкіри умовними “острівцями”. Цей процес триватиме кілька тижнів, але результат буде очевидним уже після першої процедури. Волосини, що містять багато меланіну поглинуть максимум енергії та одразу знищаться. Натомість, дуже світлі волосинки із низьким вмістом меланіну також  піддадуться впливу, але не випадуть одразу. Вони стануть слабшими та “тоншими” і цілком видаляться впродовж наступних процедур. А от “сплячі” волосинки залишаться цілком неушкодженими, бо не містять пігменту меланіну, на який і діє лазер. Та чим ближче до завершення курсу, тим менше волосин ви побачите. Після завершення всього курсу “профілактичні” процедури для видалення поодиноких волосин, які прокинуться,  можна робити 1 раз на рік.

Як часто потрібно голитися і чи може гоління бритвою нашкодити?

Чи може часте гоління зашкодити вашій шкірі? фотоЧастота гоління значною мірою залежить від ділянки шкіри, бо волосся на різних частинах тіла росте із різною швидкістю. А також залежить від ваших індивідуальних потреб і вподобань. Немає медичних рекомендацій щодо того, як часто “треба” голитися – це питання виключно індивідуальне, кожен відповідає на нього сам.

А от чи можна собі нашкодити неправильним голінням – звісно так! Тут справді є певні рекомендації, з дотриманням яких ваше гоління буде безпечним і комфортним:

 1. ВІДКЛАДІТЬ гоління на потім, якщо на шкірі є механічні подразнення, порізи, бактеріальне акне, щоб не травмувати шкіру ще більше. Дочекайтеся повного загоєння і відновлення шкіри.
 2. НЕ голіться бритвою “насухо” – завжди користуйтеся спеціальними кремами, пінами чи гелями! Гоління бритвою по сухій шкірі з дуже великою ймовірністю викличе подразнення і мікротравмування шкіри.
 3. НЕ використовує стару бритву із затупленим лезом. При такому голінні, ймовірно, вам доводиться кілька разів проходити по тій самій ділянці шкіри, що збільшує подразнення після гоління.
 4. УНИКАЙТЕ натягування шкіри та не притискайте бритву до шкіри! Пам’ятайте про те, що голити треба за напрямком росту волосся.
 5. НЕ рекомендовано голитися перед відвідуванням басейну або пляжу. У воді басейну зазвичай міститься багато хімічних знезаражувальних засобів. Навіть якщо після гоління ваша шкіра не почервоніла і вам здається, що це цілком безпечно – на вашій шкірі залишилося багато мікротравм, непомітних оку. Крізь них можуть проникнути хімічні сполуки, які дуже ймовірно – викличуть запалення волосяних мішечків. Цього запалення можна уникнути, якщо ви відкладете свій візит у басейн хоча б на день. Щодо відкритих водойм, то тут варто остерігатися не так хімічних засобів, як бактерій та хвороботворних організмів. Тому будьте дуже обачними, приймаючи такі рішення.

Доглядайте за шкірою правильно, будьте уважними до себе і Ваша шкіра віддячить вам здоровим виглядом і природною красою. А наші фахівці у  LaserVille радо проконсультують вас із будь якого питання щодо перебігу процедури і особливостей проходження курсу. 

З нетерпінням чекаємо Вас у салоні безболісної та ефективної лазерної епіляції LaserVille.

Лазерна епіляція LaserVille
Уточнити деталі, отримати консультацію і записатися на прийом, можна за телефонами (viber, telegram):
+38 097 756 15 58, +38 050 756 36 02, +38 093 249 03 04  або на сторінці контакти

Читайте і залишайте відгуки на нашому сайті або в гугл картах.

Поділіться сторінкою з друзями, нехай їх шкіра також буде гладкою!

Залиште, будь ласка, свій відгук!

Підписатися
Сповістити про
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Меню